تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 541 از 541 اولاول ... 41441491531537538539540541
نمايش نتايج 5,401 به 5,403 از 5403

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

درود.
    فیبرنوری آسیاتک در محله ما راه اندازی شد چون چند روز پیش آخرین مرحله که جوش فیوژن بود رو هم انجام دادن.
    امروز ثبت نام کردم.
    گفت: اگر در ردیف خودتون (جایی تقاطع نباشه بین شما و همسایه ها) سه خونه باشید مودم رایگان بهتون میدیم و 450 گیگابایت یکساله که با مالیات میشه یک میلیون و هشتصد و پنجاه هزار تومان و هزینه کابل کشی تا خونه هم رایگان هستش.
    حوصله ندارم برم با همسایه ها صحبت کنم پس گفتم من تکی میگیرم. برای من اینطور شد: هزینه مودم دو میلیون و پانصد هزار تومان. صد گیگابایت حجم یک ماهه دویست هزار تومان که کلاً با مالیات شد دو میلیون و هفتصد و بیست و یک هزار تومان.
    هزینه کابل کشی تا توی خونه و پای مودم هم رایگان هست. مودم هم هوآوی هستش.
    گفت سه چهار هفته طول میکشه تا تو خونه کابل کشی و راه اندازی بشه.
    البته این زمان زیاد برای این هست که بازاریاب های خودشون بیان تو کوچه ها دم همه ی خونه ها برن و مشترک جمع کنن. چون خودش گفت به خونه ها مراجعه میکنن. البته جناب وزیر هم گفتن از زمان ثبت نام تا وصل شدن حداکثر باید یک ماه طول بکشه.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

[QUOTE=sb1370;9199507]سلام
    من امروز ظهر یک دفعه‌ای، اینترنتم قطع شد و چرا PON چشمک زن شد. همه اتصالات رو هم چک کردم. بخش ONT سیگنال TX و RX دارم ولی OLT هیچ چیزی نیست. هیچ چیز هم جا به جا نشده. تا حالا کسی به همچین مشکلی نخورده ؟

چشمک زن شدن فکر کنم بخاطر فیوژن اشتباه خط یه مشترک دیگه به خط شما باشه .. یعنی یا دخل باکس پچ ها رو اشتباهی جا بجا کردن یا بین راه جای پارگی داشته اشتباه فیوژن خورده، به مرکز مخابرات و پیمانکار محل صحبت کنید متوجه میشه مشکل چیه

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

درود.
    فیبرنوری آسیاتک در محله ما راه اندازی شد چون چند روز پیش آخرین مرحله که جوش فیوژن بود رو هم انجام دادن.
    امروز ثبت نام کردم.
    گفت: اگر در ردیف خودتون (جایی تقاطع نباشه بین شما و همسایه ها) سه خونه باشید مودم رایگان بهتون میدیم و 450 گیگابایت یکساله که با مالیات میشه یک میلیون و هشتصد و پنجاه هزار تومان و هزینه کابل کشی تا خونه هم رایگان هستش.
    حوصله ندارم برم با همسایه ها صحبت کنم پس گفتم من تکی میگیرم. برای من اینطور شد: هزینه مودم دو میلیون و پانصد هزار تومان. صد گیگابایت حجم یک ماهه دویست هزار تومان که کلاً با مالیات شد دو میلیون و هفتصد و بیست و یک هزار تومان.
    هزینه کابل کشی تا توی خونه و پای مودم هم رایگان هست. مودم هم هوآوی هستش.
    گفت سه چهار هفته طول میکشه تا تو خونه کابل کشی و راه اندازی بشه.
    البته این زمان زیاد برای این هست که بازاریاب های خودشون بیان تو کوچه ها دم همه ی خونه ها برن و مشترک جمع کنن. چون خودش گفت به خونه ها مراجعه میکنن. البته جناب وزیر هم گفتن از زمان ثبت نام تا وصل شدن حداکثر باید یک ماه طول بکشه.

ببخشید یعنی ماهی 100 گیگ 200 هزار تومن بدون 10 درصد مالیات ؟ خیلی از مخابرات گرون تره . میشه لطفا فقط هزینه های تعرفه های ماهیانه آسیاتک با حجمشون رو بگید ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 12 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (2 کاربر عضو شده و 10 مهمان)

1. qw1212,
  2. masoudboy

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •