تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 349 از 849 اولاول ... 249299339345346347348349350351352353359399449 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,481 به 3,490 از 8485

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

دوست عزیز sinr تابع چه متغیرهایی هست ؟ من با ۴ خط آنتن امروز با کلی جابه جایی رادیو تازه sinr ۷ گرفتم . ولی خط آنتن ۴ از ۵ هست . امیدی هست در آینده sinr بهتر بشه ؟ چه مقدار sinr مناسبه ؟ و اگه خط آنتن خوب باشه ولی sinr کم باشه چه دلایلی داره ؟
    بطور کلی میشه گفت snir پهنای باند دریافتی رو مشخص میکنه
    یعنی اگه شبکه جا داشته باشه شما ماکس چقدر میتونی دریافت کنی
    هر چی بالاتر باشه این سرعت ماکسیموم شما بالاتر هست البته اگه شبکه ظزفیت داشته باشه
    کم بودنش هم با وجود آنتن خوب بیشتر به علت وجود نویز زیاد موجود در محل هست نویز رو هم کاریش نمیشه کرد تقریبا

2. این کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ehsab222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوباره
    قبلا تو همین تاپیک در مورد تعویض مودم وایمکسم از دوستان پرسیده بودم و اینکه از هر جایی تلاش کردم به نتیجه نرسید که نرسید
    در کل هفته پیش یه دونه مودم سفارش دادم با بسته 100 گیگ شیش ماهه مبلغ فاکتور جمعا در اومد 211 تومن میخوام در مورد این بگم:
    پنجشنبه برام مودم رو اوردن و طرف گفت شنبه فعال میشه ولی من که سیم کارت رو گذاشتم توش کلا فعال بود مودمی که خریدم gp-2101 هست
    من توی سیدخندان میشینم و اینجا کلا مرکز مخابراتی مفتح دهن همه رو سرویس کرده و پورت هاش پره سرعتی که به من میده حدودا از 16 تا 30 مگابیت متغیر هست پینگ برای ایران روی 20 و برای اروپا و آمریکا هم روی 150 تا 220 هست
    قطعی ندارم اصلا ولی این مودم ها یه مشکلی داره!
    عموما برای اینکه بتونن پهنای باند رو به تعداد کاربران تقسیم کنن نیاز هست که cpu و رم روی برد مودم به قدر کافی باشه ولی توی این مودم کلا چیز چرتی گفته ایرانسل که میشه 30 نفر همزمان کانکت شن چرا که ما در نهایت با 5 تا کانکت وای فای و یک لن برای pc صدای ناله های مودم رو شنیدیم و مودم شروع کردن به فحش دادن و دیواس جدید رو کلا کانکت نمیداد اگر برای شرکت میگیرید حواستون باشه باید در آینده یه روتر وای فای بخرید و از اون طریق نت رو شیر کنید که کسی به مشکل نخوره !
    اما در کل یه نقد دارم همین سرعت رو با حدود 16 تا 20 مگابیت 4g+ موبایل خودم میداد و توقع من این بود که حداقل یه چیزی تو مایه ها 36 تا 45 مگابیت رو بهم بده که نداد!
    در ضمن گویا این مودم ها usim ایرانسل رو هم ساپورت میکنه و میشه از اون ها هم استفاده کرد هنوز تست نکردم خودم این مورد رو
    Last edited by ehsab222; 01-07-2017 at 08:51.

4. 2 کاربر از ehsab222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

دوست عزیز sinr تابع چه متغیرهایی هست ؟ من با ۴ خط آنتن امروز با کلی جابه جایی رادیو تازه sinr ۷ گرفتم . ولی خط آنتن ۴ از ۵ هست . امیدی هست در آینده sinr بهتر بشه ؟ چه مقدار sinr مناسبه ؟ و اگه خط آنتن خوب باشه ولی sinr کم باشه چه دلایلی داره ؟
    دوست عزیز کیفیت اینترنت من با جابه جایی مودم و افزایش sinr از 10 به 20 چه از لحاظ سرعت دانلود و چه پینگ هیچ تغییری نکرد.اینا همش الکیه و خودشون سرعت و پینگ رو یه عددی بخصوصی قفل کردن

چه وقتی که مودم کف زمین بود یا بردم بالا پشت بوم تست کردم کیفیت اینترنت هیچ تغییری نکرد با اینکه سیگنال زمین تا اسمون فرق کرد
    Last edited by 1mprexive; 01-07-2017 at 09:38.

6. 2 کاربر از 1mprexive بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arashsard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

دوست عزیز کیفیت اینترنت من با جابه جایی مودم و افزایش sinr از 10 به 20 چه از لحاظ سرعت دانلود و چه پینگ هیچ تغییری نکرد.اینا همش الکیه و خودشون سرعت و پینگ رو یه عددی بخصوصی قفل کردن

چه وقتی که مودم کف زمین بود یا بردم بالا پشت بوم تست کردم کیفیت اینترنت هیچ تغییری نکرد با اینکه سیگنال زمین تا اسمون فرق کرد
    همین اتفاق هم برای من افتاد دوست من . با افزایش دو برابری sinr هیچ تغییری رخ نداد . فقط گفتم شاید اگه sinr بهتر بشه شاید آینده ها از قطعی و این حرفا جلوگیری کنه . منم به همین برداشت رسیدم که سرعت و کیفیت اینترنت دقیقا دسته خوده ایرانسله . شما چه زیر دکل خوابیده باشی چه ۵ ۶ کیلومتر فاصله سرعت و کیفیت یکسانی از اون دکل میگیری .

8. این کاربر از arashsard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

بطور کلی میشه گفت snir پهنای باند دریافتی رو مشخص میکنه
    یعنی اگه شبکه جا داشته باشه شما ماکس چقدر میتونی دریافت کنی
    هر چی بالاتر باشه این سرعت ماکسیموم شما بالاتر هست البته اگه شبکه ظزفیت داشته باشه
    کم بودنش هم با وجود آنتن خوب بیشتر به علت وجود نویز زیاد موجود در محل هست نویز رو هم کاریش نمیشه کرد تقریبا
    فقط یه سوالی دوست من. اگر سرعت تک کانکشن داخلی خوب باشه . ولی سرعت تک کاتکشن از سرور خارجی تقریبا یک چهارم اون باشه . میشه نتیجه گرفت مشکل از مسیر اینترنتی هست که ایرانسل داره و نمیشه کاریش کرد درسته ؟ چون اگه مشکل از سیگنال و این حرفا بود خب داخلی هم به همون مقدار کم بود .

آخر فروم باز Gamemaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

کلا بحث اینترنت تو ایران نمیشه واقعا نظر داد احتمال همه چی هست
    دست بردن خودشون از عمد بگیرین تا کیفیت بد تجهیزات و و و

11. 2 کاربر از Gamemaster بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

تفاوت بسته 1 ماهه 128 گیگ و 150 گیگ (100 گیگ + 50 گیگ) دقیقا در چیه؟ و چرا قیمت بسته 150 گیگ کمتر از 128 گیگه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

تفاوت بسته 1 ماهه 128 گیگ و 150 گیگ (100 گیگ + 50 گیگ) دقیقا در چیه؟ و چرا قیمت بسته 150 گیگ کمتر از 128 گیگه؟
    اون ۱۵‌۰ گیگ یعنی ۱۰۰ گیگ روزانه داری ، اون ۵۰ گیگ رو حتما باید ۲ تا ۸ صبح استفاده کنی . اون ۱۲۸ گیگ همشو هر ساعتی بخوای میتونی استفاده کنی .

14. 2 کاربر از arashsard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

فقط یه سوالی دوست من. اگر سرعت تک کانکشن داخلی خوب باشه . ولی سرعت تک کاتکشن از سرور خارجی تقریبا یک چهارم اون باشه . میشه نتیجه گرفت مشکل از مسیر اینترنتی هست که ایرانسل داره و نمیشه کاریش کرد درسته ؟ چون اگه مشکل از سیگنال و این حرفا بود خب داخلی هم به همون مقدار کم بود .
    درسته
    این یعنی ضعف پهنای باند خارجی داره
    برای همین خارجی کم هست و داخلی خوب
    یه نوعی اینترانت حساب میشه

16. 2 کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض TD-LTE IRANCELL / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

قبلا يه اكانتي افزايش سرعت دانلود كه مثل پينگ بود وصل ميشد به يه سرور پرسرعت داخل ايران و بعد اينترنت نميدونم اينجا جواب بده
    يه مدت سرعت رو سايت خارجي محدود شده بود و جواب داد واسه من اينترنت مخابرات بود حالا ميتونين اكانت تست بگيرين اگه جواب داد بخرين

18. این کاربر از saeexx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •