تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 98 از 132 اولاول ... 4888949596979899100101102108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 971 به 980 از 1317

نام تاپيک: Atrix | گوشي قدرتمند موتورلا با پردازنده ي دو هسته اي و صفحه نمايش 4 اينچي

داره خودمونی میشه zare57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

مسافرت کدومه ، صبح رفتم الان برگشتم
    کار سختی نیست اصلا... یه ویدیو تو یوتوب بگردین پیدا کنین من حوصله ندارم : )) با اون راحت میشه ریخت...

من ریکاوری Rom Manager رو ریختم ، ولی نمیدونم چه طوری ریکاوری رام منیجر رو بالا بیارم... اگه وقتی میرم توی رام منیجر بزنم بوت ریکاوری ، ریست میشه میره تو ریکاوری... تو نت هم سرچ کردم دیدم که گفته دکمه پایین رو موقع روشن کردم بگیرم و گزینه Android Recovery رو انتخاب کنم ، ولی این اندروید ریکاوری شبیه ریکاوری Rom Manager نیست و خیلی ناقصه... چه طوری مال رام منیجر رو بالا بیارم؟؟؟
    رام منجر را که نصب ميکني بايد گزينه اول را بزني را ريکاوري جديد برات نصب بشه ويه ليست مياد که گوشي هاي ساپورت شده توسط اين ريکاوري نوشته و شما بايد atrix را انتخاب کني البته بايد به اينتر نت وصل باشي چون برنامه را از اينترنت برات دان ميکنه.
    چه شما با رام منجر به حالت ريکاوري بري چه با داشتن دکمه پايين هنگام روشن شدن ، فرقي با هم نميکنه.
    از اين نصب رام يا پچ را بايد در اين حالت انجام بدي.

Sent from my MB860 using Tapatalk

2. 2 کاربر از zare57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

مسافرت کدومه ، صبح رفتم الان برگشتم
    کار سختی نیست اصلا... یه ویدیو تو یوتوب بگردین پیدا کنین من حوصله ندارم : )) با اون راحت میشه ریخت...

من ریکاوری Rom Manager رو ریختم ، ولی نمیدونم چه طوری ریکاوری رام منیجر رو بالا بیارم... اگه وقتی میرم توی رام منیجر بزنم بوت ریکاوری ، ریست میشه میره تو ریکاوری... تو نت هم سرچ کردم دیدم که گفته دکمه پایین رو موقع روشن کردم بگیرم و گزینه Android Recovery رو انتخاب کنم ، ولی این اندروید ریکاوری شبیه ریکاوری Rom Manager نیست و خیلی ناقصه... چه طوری مال رام منیجر رو بالا بیارم؟؟؟
    رام منجر را که نصب ميکني بايد گزينه اول را بزني را ريکاوري جديد برات نصب بشه ويه ليست مياد که گوشي هاي ساپورت شده توسط اين ريکاوري نوشته و شما بايد atrix را انتخاب کني البته بايد به اينتر نت وصل باشي چون برنامه را از اينترنت برات دان ميکنه.
    چه شما با رام منجر به حالت ريکاوري بري چه با داشتن دکمه پايين هنگام روشن شدن ، فرقي با هم نميکنه.
    از اين نصب رام يا پچ را بايد در اين حالت انجام بدي.

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

ببین ریکاوری رام منیجر رو نصب کردم ، وقتی هم گزینه دوم توی رام منیجر رو میزنم میاره ریکاوری رام منیجر رو... ولی وقتی Android Recovery رو میزنم یه ریکاوری خیلی ساده تر و کم گزینه میاد... یه علامت تعجب توی یه مثلثه ، جلوش هم یه لوگو اندروید ، بعدش باید بالای دکمه ذره بین که واس بروزر ــه رو بزنم تا منوش بیاد ، 4 تا گزینه هم بیشتر نداره...

5. این کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ببین ریکاوری رام منیجر رو نصب کردم ، وقتی هم گزینه دوم توی رام منیجر رو میزنم میاره ریکاوری رام منیجر رو... ولی وقتی Android Recovery رو میزنم یه ریکاوری خیلی ساده تر و کم گزینه میاد... یه علامت تعجب توی یه مثلثه ، جلوش هم یه لوگو اندروید ، بعدش باید بالای دکمه ذره بین که واس بروزر ــه رو بزنم تا منوش بیاد ، 4 تا گزینه هم بیشتر نداره...
    شما بايد علاوه بر اپديت رام منجر بايد رامرسر را نيز نصب کني تا منو هاي رام منحراضافه تر بشه
    به اين ادرس برو اموزش کامش هست بايد اون فايل که کلمه ابي داره داخلش را اضافه ترنصب کني .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

7. این کاربر از zare57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها fire159's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

رام منجر را که نصب ميکني بايد گزينه اول را بزني را ريکاوري جديد برات نصب بشه ويه ليست مياد که گوشي هاي ساپورت شده توسط اين ريکاوري نوشته و شما بايد atrix را انتخاب کني البته بايد به اينتر

9. این کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Anonymous13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

ایول میبینم که همه زدن تو کار آنلاک بوت لودر
    مبارکه

11. 2 کاربر از Anonymous13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

حوصله رام ریسر رو نداشتم...
    آئورا رو به بدبختی ریختم... فوق العادس... حالا الان دارم CM7 رو دانلود میکنم...

13. این کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

حوصله رام ریسر رو نداشتم...
    آئورا رو به بدبختی ریختم... فوق العادس... حالا الان دارم CM7 رو دانلود میکنم...
    سیانوژن مسلما" بهتره . فقط باید دید تو ورژنهای بعدیش فینگر تاچ رو اضافه میکنه یا نه ؟ حالا بزار 4روز آئورا باشه ببینی مصرفش چطوره که بعد بتونی مقایسه کنی با رامهای دیگه

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

پس بالاخره رام كاستوم را ريختي ايول . حالا يادت باشه هيچوقت با RSD LITE فلش نكني گوشي رو.

تو مصرف رام ائورا بهتره و رام سانوژن شبيه كمباين شارژ گوشي رو يكدفعه ميخوره .
    بايد بعد نصب هر رام باطري را كاليبره كرد تو xda يه كاربر راجع به كاليبره كردن و افزايش قدرت باطري يه سري راهنمايي كرد كه يه بار انجامش دادم ولي هيچ اتفاقي براي باطري نيوفتاد. و به همون صورت داره شارژ مصرف ميكنه.

هر دو رام يه سري مشكل را دارن مثلا تو رام ائورا شما يه ويجت به صفحت اضافه ميكني ولي وقتي گوشي را خاموش روشن كني ويجت ميپره.
    تو سيانوژن يكي دو روزي ارور فورث كلوس برام ميده و فينگر پرينت هم كه نداره.
    ولي اين وجود سيانوژن را در حال حاضر بيشتر ميپسندم.
    Last edited by zare57; 25-09-2011 at 15:18.

16. این کاربر از zare57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

پس بالاخره رام كاستوم را ريختي ايول . حالا يادت باشه هيچوقت با RSD LITE فلش نكني گوشي رو.

تو مصرف رام ائورا بهتره و رام سانوژن شبيه كمباين شارژ گوشي رو يكدفعه ميخوره .
    بايد بعد نصب هر رام باطري را كاليبره كرد تو xda يه كاربر راجع به كاليبره كردن و افزايش قدرت باطري يه سري راهنمايي كرد كه يه بار انجامش دادم ولي هيچ اتفاقي براي باطري نيوفتاد. و به همون صورت داره شارژ مصرف ميكنه.

هر دو رام يه سري مشكل را دارن مثلا تو رام ائورا شما يه ويجت به صفحت اضافه ميكني ولي وقتي گوشي را خاموش روشن كني ويجت ميپره.
    تو سيانوژن يكي دو روزي ارور فورث كلوس برام ميده و فينگر پرينت هم كه نداره.
    ولي اين وجود سيانوژن را در حال حاضر بيشتر ميپسندم.
    نصب رام با rsdlite = هاردبریک

اما سیانوژن روی دیفای عالی بود و مصرف باطریش هم معرکه بود .
    سیانوژن هر دو سه هفته یکبار آپدیت میشه . به نظر من روی آئورا بمونیم تا سیانوژن حسابی تکمیل بشه .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •