تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 82 از 132 اولاول ... 327278798081828384858692 ... آخرآخر
نمايش نتايج 811 به 820 از 1317

نام تاپيک: Atrix | گوشي قدرتمند موتورلا با پردازنده ي دو هسته اي و صفحه نمايش 4 اينچي

آخر فروم باز Mig33's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

ای بابا منم خیلی ناراحت شدم

2. این کاربر از Mig33 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها hasanmotori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

دوست عزيز منم اين گوشي را دارم ولي اين مشكلاتي را شما بهش اشاره كرديد را نداشتم حتي خيلي بلا سرش در اوردم. من سيم كارت اعتباري ايرانسل دارم و مشكلي با شارژ كردنش نداشتم.
    شما گوشيتو از كجا خريدي؟
    شما که مشکلت از همه حادتره
    به قوله خودت الان یه تیکه آجره حالا بدیش اینه که تعمیرکاره موتورولا اصلاً تو ایران نیست و برای تعمیر گوشیت کلی وقت و هزینه باید بزاری اگه سامسونگ یا htc بود میدادی نمایندگی برات درست میکرد
    تعصب رو بزارید کنار ... انقدر بعضیا بدون اینکه این گوشی رو داشته باشن قربون صدقش رفتن که دوستان هم گولشو خوردنو رفتن خریدن و خب مشخصه دیگه این دوستان هم پیش خودشون فکر میکنن 700 پول دادن و از اس2 و سنسیشن گزشتن حالا اصلاً نمیخان بروی خودشون بیارن که اینم یه سری مشکلاتی داره ... حالا جالبه اینه که مشکلاتش خیلی اساسیتر از سنسیشن و اس2 ه
    هادی جان عشق این برند کورت کرده ولی دلیل نمیشه بقیه رو هم بندازی ته چاه

4. 2 کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه tarfan1364milad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    psy planet

پيش فرض

متاسفانه دوستان از روی تعصب حرف میزنن...من دارم میگم این گوشیو دارمو این مشکلاتو داره..حالا یکی میگه انداختن بش...یکی میگه معلوم نیست از کجا خریده..یکی میگه اصن گوشیو نداره...هر کی هرطور دوست داره فک کنه..اما من دارم میگم از خریدن این گوشی منصرف بشین چون بدجور به مشکل خورده و خیلی ها مثه من درگیر مشکلاتش هستن و چون ۸۰۰ دادن پاش حتی جرات اینو ندارن جلو خانواده بگن چه گندی زدنو به قوله دوستمون صداشو در نیارن!!!من از علاالدین گرفتم گوشیو..در ضمن واسه من ۴جی هست..شاید واسه شما معمولی باشه که میشه شارژ کنید سیم کارتو..راستی اگه یکی از مشکلات اس ۲ رو به من بگین ممنون میشم..یاداورم میشم بنچ مارکایه این گوشی و اس ۲ رو در جی اس ام ببنین..واقعا که اس ۲ خداست..من نمیدونم سامسونگ این همه قدرتو یهو از کجا اورد..............بعد ما دو دستی چسبیدیم گوشی امریکایی..راستی من شنبه ۱شنبه احتمال قوی میدم گوشیو فلش کنن نتیجشو به دوستان میدم که بدونن در نهایت چه باید کرد..
    Last edited by tarfan1364milad; 26-08-2011 at 13:18.

6. 3 کاربر از tarfan1364milad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه zare57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

شما که مشکلت از همه حادتره
    به قوله خودت الان یه تیکه آجره حالا بدیش اینه که تعمیرکاره موتورولا اصلاً تو ایران نیست و برای تعمیر گوشیت کلی وقت و هزینه باید بزاری اگه سامسونگ یا htc بود میدادی نمایندگی برات درست میکرد
    تعصب رو بزارید کنار ... انقدر بعضیا بدون اینکه این گوشی رو داشته باشن قربون صدقش رفتن که دوستان هم گولشو خوردنو رفتن خریدن و خب مشخصه دیگه این دوستان هم پیش خودشون فکر میکنن 700 پول دادن و از اس2 و سنسیشن گزشتن حالا اصلاً نمیخان بروی خودشون بیارن که اینم یه سری مشکلاتی داره ... حالا جالبه اینه که مشکلاتش خیلی اساسیتر از سنسیشن و اس2 ه
    هادی جان عشق این برند کورت کرده ولی دلیل نمیشه بقیه رو هم بندازی ته چاه
    اگه او ن پست خوب خونده باشي گفتم گوشي دوستم نه گوشي خودم . كه اونم بر اثر بي توجهي به هشدار دانگريد بود. بعدش من اومدم به اونايي كه دارن هشدار دادم مواظب باشن هار بريك نشه . اين يعني اطلاع رساني نه ...

من از علاالدین گرفتم گوشیو..در ضمن واسه من ۴جی هست..شاید واسه شما معمولی باشه که میشه شارژ کنید سیم کارتو..
    گوشي منم 4g هست و گوشيتو كه از علاادين خريدي يعني رفتي گوشي را از نزديك ديدي و خريدي ببر برات درستش كنن و در ضمن GS2 هم تو بازار بود ميتونستي بري دقيق از نزديك ببيني و از خريدت پشيمون نشي.

8. 4 کاربر از zare57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز musketeer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

نه آقاجان اینو جدی میگم همتون درست میگید. یک کسی میبینی دوست داره به گوشیش ور بره و از این کار لذت میبره و هراسی نداره (به اصطلاح دست به آچاره) همچین آدمی لذت میبره از کارکردن با گوشی هایی مثل موتورلا (مخصوصا قدیم!)

یکی میبینی نه، حوصله یا وقتش یا جسارتا تواناییش رو نداره (!) یا اصلا نوبه! میره یک چیزی میخره که فقط استفاده کنه نه اینکه بخواد بهش ور هم بره.

اول باید مشخص کنید شما باگوشیتون میخواید چیکار کنید بعد باید بخرید. کسی که حوصله سر و کله زدن با گوشی نداره میره گوشی میخره که بلد نیست یا نمیتونه ازش استفاده کنه بعد میگه ایراد از گوشی هست. بقیه رو هم مورد بازخواست قرار میده که چرا تبلیغ میکنید براش (درست انگار این دوستان روی هر گوشی موتورولا که فروش میره پورسانت میگیرن)

10. 3 کاربر از musketeer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه tarfan1364milad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    psy planet

پيش فرض

نه آقاجان اینو جدی میگم همتون درست میگید. یک کسی میبینی دوست داره به گوشیش ور بره و از این کار لذت میبره و هراسی نداره (به اصطلاح دست به آچاره) همچین آدمی لذت میبره از کارکردن با گوشی هایی مثل موتورلا (مخصوصا قدیم!)

یکی میبینی نه، حوصله یا وقتش یا جسارتا تواناییش رو نداره (!) یا اصلا نوبه! میره یک چیزی میخره که فقط استفاده کنه نه اینکه بخواد بهش ور هم بره.

اول باید مشخص کنید شما باگوشیتون میخواید چیکار کنید بعد باید بخرید. کسی که حوصله سر و کله زدن با گوشی نداره میره گوشی میخره که بلد نیست یا نمیتونه ازش استفاده کنه بعد میگه ایراد از گوشی هست. بقیه رو هم مورد بازخواست قرار میده که چرا تبلیغ میکنید براش (درست انگار این دوستان روی هر گوشی موتورولا که فروش میره پورسانت میگیرن)
    یکی از دوستان چیزه خوبی میگفت..کسی که خواب هستش رو میشه بیدار کرد اما کسی که خودشو به خواب زده نه....
    گوشی ایراد داره داداش..بعدشم من قبل از این گوشی اچ دی ۲ داشتم هم جسارتشو داشتم هم تواناییشو که روش هم ویندوزفون ۷ ریختم هم اندرویید و کلی رام و کلی کارا دیگه..تازه گوشی دستم نگرفتم برادر..از پشته کوه که نیومدم.میگم گوشی ایراد داره با اپدیتو اینام درست نمیشه.شما گوشیو رو ۲روزه گرفته باشی هر چقدرم ماهر باش و از این چیزایم که گفتی داشته باشی باز جرات نمیکنی خودت فلشش کنی..چون میشه قضیه همین دوستمون که هارد بریک شده..پس لطفا به صورت محترمانه تیکه به ادم نندازین..
    خدمت دوسته گلمونم که گفتن اس ۲ هم بود میتونستی بخری عرض کنم که منم مثه خیلیا متعصبو جو گیر موتورولا بودم..گفتم از اچ تی سی کوچ کنیم به نوکیا و موتورولا..من سی ۷ هم دارم اخه.منتها موتورولا رو واسه گیم وکل گرفتم که حیف و صد حیف...

12. 4 کاربر از tarfan1364milad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها fire159's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

ببینید بحث بیهوده ایی دارید میکنید . بیخودی هم سعی نکنید که موتورولا رو خراب کنید .

اگر آتریکس همچین مشکلاتی داشت مطمئن باش سایتهای خارجی بزرگ ابروی موتو رو برده بودن . و آتریکس جوایز متعددی رو برای بهترین گوشی سال دریافت نمیکرد .
    من نمیدونم 2-3تا از دوستان من که آتریکس دارن و هیچ مشکلی تو این یکی دو ماه که خریدن نداشتن گوشی هاشون رو از کجا آوردن .
    اما احتمالا از همین کره خاکی آتریکس خریدن .

طرف رفته فایلهای سیستمی گوشیش رو پاک کرده و گوشی روشن نمیشه . آیا این اشکال از گوشیه !؟
    طرف رفته گوشی رو به قول خودش از علائدین خریده . موقع خرید که اینجا ما ندیدیمش و یا اینکه تحقیقی بکنه واسه خرید و حالا اومده میگه گوشی مشکل داره .
    تا جایی که من میدونم تا 2-3 هفته پیش علائدین آتریکس نداشته . شاید هنوزم نیاورده باشه . پس این حرفها جای شک داره !؟
    حالا به فرض اینکه گوشی رو از اونجا خریده . مگر هر گوشی 48 ساعت مهات تست نداره !! اگر تو 48 ساعت مشکل نداشته پس کلا" بدون مشکل بوده و خود شخص گوشی رو دستکاری کرده .
    که این هم مشکل گوشی نیست .

شما در مورد مشکلات گلکسی 2 و سنسیشن هم میتونی یک سرچ تو همین تایپیک های داخلی بزنی تا بفهمی اوضاع چطوره .
    هیچ کدوم از مشکلات بزرگی که اون 2گوشی دارن رو آتریکس نداره .

14. 2 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

ببینید بحث بیهوده ایی دارید میکنید . بیخودی هم سعی نکنید که موتورولا رو خراب کنید .

اگر آتریکس همچین مشکلاتی داشت مطمئن باش سایتهای خارجی بزرگ ابروی موتو رو برده بودن . و آتریکس جوایز متعددی رو برای بهترین گوشی سال دریافت نمیکرد .
    من نمیدونم 2-3تا از دوستان من که آتریکس دارن و هیچ مشکلی تو این یکی دو ماه که خریدن نداشتن گوشی هاشون رو از کجا آوردن .
    اما احتمالا از همین کره خاکی آتریکس خریدن .

طرف رفته فایلهای سیستمی گوشیش رو پاک کرده و گوشی روشن نمیشه . آیا این اشکال از گوشیه !؟
    طرف رفته گوشی رو به قول خودش از علائدین خریده . موقع خرید که اینجا ما ندیدیمش و یا اینکه تحقیقی بکنه واسه خرید و حالا اومده میگه گوشی مشکل داره .
    تا جایی که من میدونم تا 2-3 هفته پیش علائدین آتریکس نداشته . شاید هنوزم نیاورده باشه . پس این حرفها جای شک داره !؟
    حالا به فرض اینکه گوشی رو از اونجا خریده . مگر هر گوشی 48 ساعت مهات تست نداره !! اگر تو 48 ساعت مشکل نداشته پس کلا" بدون مشکل بوده و خود شخص گوشی رو دستکاری کرده .
    که این هم مشکل گوشی نیست .

شما در مورد مشکلات گلکسی 2 و سنسیشن هم میتونی یک سرچ تو همین تایپیک های داخلی بزنی تا بفهمی اوضاع چطوره .
    هیچ کدوم از مشکلات بزرگی که اون 2گوشی دارن رو آتریکس نداره .
    دیگه از این بهتر ماسمالی نتونستی بکنی کلا همه چیرو منکر شدی که طرف گوشی رو نداره داره الکی میگه
    والا مشکلات اون 2تا دیگه اینجوری نبود گه گوشی روزی 4-5 بار خود به خود ریست بشه داغی بود که با اپ حل شد شماها دیگه اخر تعصب الکی هستین لااقل قبول کنین گوشی شاختون تو زرد از با دراومد یه بیچاره میره 800 پول بده درست راهنماییش کنین نه این که . . .

16. این کاربر از sAeEd_kHaAn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mig33's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوستان عزیز :
    " به نظر من با مورد دار بودن چند گوشی نمیشه یه برند رو زیر سوال برد !! این حرفم در مورد همه برند ها صادقه سوء تعبیر نشه .
    روی همین اصل بحث های بیهوده نکنیم و به جای اون یا به دوستانی که مشکل براشون پیش اومده کمک کنیم یا آرزو کنیم که مشکلشون هر چه زودتر رفع بشه چون واقعا حس خوبی نداره ."

مخلص همگی

18. 4 کاربر از Mig33 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه zare57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوستم با گوشيش ، قبل از خراب شدن ، يكسره بازي ميكرد و حتي ساعتها بازي را ادامه ميداد تا زماني كه شارژ باطري تمام ميشدو در اين حين يك بار هم ريست نشد .
    حالا شما كه گوشي را نداري هي انگ تعصب بيخودي به ما ميزني.

20. 2 کاربر از zare57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •