تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 60 از 132 اولاول ... 105056575859606162636470110 ... آخرآخر
نمايش نتايج 591 به 600 از 1317

نام تاپيک: Atrix | گوشي قدرتمند موتورلا با پردازنده ي دو هسته اي و صفحه نمايش 4 اينچي

کاربر فعال کلوپ گوشی ها fire159's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

نمیدونم واللا!!! میخواستم دیزایر اس بگیرم دیدم از هر لحاظ به جز رم از گلکسی اس عقب تره ، گفتم گلکسی اس میگیرم (ازش خوشم نمیومد ) ، بعدش گفتم حالا که دارم پول میدم یهو یه چیز خفن بگیرم گفتم میرم گلکسی اس 2 می گیرم... دیدم به شدت داره خز میشه (هر کر و کولی ای به ما میرسه میگه ها موخوام برم گولکسی اس 2 بوخرم ) ، و اینکه این مشکل گرم شدنش رو اعصاب بود + قیمتش فجیعه
    دیدم سنسیشن هم واس من همون قیمت میافته سخت افزارش هم که ردیف نیس همچین ، O2X هم که خیلی دوستش دارم ولی خوب یه کمی زیادی درازه گوشی و اینکه رمش نگران کنندس ، موند همین اتریکس که به نظر خوب میرسه اگه تا اون موقع تصمیمم عوض نشه همینو می گیرم جالبه اصلا به این فک نکرده بودم که میشه اتریکس هم گرفت :-? کلا باهاش حال نمی کردم :-؟
    آنتی :
    دوستان چرا این گوشی اصلا سر و صدا نداره؟؟؟ ببینین مثلا از سنسیشن ، گلکسی اس 2 ، آپتیمس 2 ایکس خدا تا ریویو منتشر شد ولی این نه... حتی درست حسابی عرضه نشده... مثلا Expansys میگه پری اوردر کنین...
    این رو بگیرم مشکلی نداره؟؟؟ :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مثلا فکتوری آنلاکه یا دستی آنلاک شده ، و اگه دستی باشه سر آپدیت به مشکل بر نمی خورم؟؟؟
    کلا" موتورولا زیاد تو بوق و کرنا نمیکنه وقتی یک کار انجام میده . برعکس بقیه کمپانی ها . و زیاد هم تبلیغات نداره . شاید هم به ضررش تموم بشه !!
    اما خوب آتریکس رویوو چندتایی ازش هست . و چند بار هم به عنوان گوشی برتر انتخاب شده .
    لینکی هم که شما گذاشتی مشکلی نداره و میشه خریدش . منم لینک رو دادم به ایران دلیور ببینیم چند قیمت میتونه بیاره . توی سایت آمازون کار کرده هم موجود هست . و یک refurbished هم هست .این برگشتی ها رو بخریم که خود کارخونه درست کرده مشکلی پیدا نمیکنن !؟

ebay هم قیمتش خوبه . 20 دلار ارزونتر میده

کد:
    Last edited by fire159; 04-07-2011 at 09:04.

2. 3 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hoha881's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

مقایسه اتریکس با سنسیشن
    کد:
    کد:

4. 2 کاربر از hoha881 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه zare57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

نمیدونم واللا!!! میخواستم دیزایر اس بگیرم دیدم از هر لحاظ به جز رم از گلکسی اس عقب تره ، گفتم گلکسی اس میگیرم (ازش خوشم نمیومد ) ، بعدش گفتم حالا که دارم پول میدم یهو یه چیز خفن بگیرم گفتم میرم گلکسی اس 2 می گیرم... دیدم به شدت داره خز میشه (هر کر و کولی ای به ما میرسه میگه ها موخوام برم گولکسی اس 2 بوخرم ) ، و اینکه این مشکل گرم شدنش رو اعصاب بود + قیمتش فجیعه
    دیدم سنسیشن هم واس من همون قیمت میافته سخت افزارش هم که ردیف نیس همچین ، O2X هم که خیلی دوستش دارم ولی خوب یه کمی زیادی درازه گوشی و اینکه رمش نگران کنندس ، موند همین اتریکس که به نظر خوب میرسه اگه تا اون موقع تصمیمم عوض نشه همینو می گیرم جالبه اصلا به این فک نکرده بودم که میشه اتریکس هم گرفت :-? کلا باهاش حال نمی کردم :-؟
    آنتی :
    دوستان چرا این گوشی اصلا سر و صدا نداره؟؟؟ ببینین مثلا از سنسیشن ، گلکسی اس 2 ، آپتیمس 2 ایکس خدا تا ریویو منتشر شد ولی این نه... حتی درست حسابی عرضه نشده... مثلا Expansys میگه پری اوردر کنین...
    این رو بگیرم مشکلی نداره؟؟؟ :
    کد:
    مثلا فکتوری آنلاکه یا دستی آنلاک شده ، و اگه دستی باشه سر آپدیت به مشکل بر نمی خورم؟؟؟
    انتخاب و خرید یک گوشی که شما تعریف کردید برای دوست من نیز اتفاق افتاد که من بهش پیشنهاد اتریکس را دادم
    و اونم دیگه نمیتونست از فکر این گوشی بیاد بیرون. و الان پولشو داده ایران دلیور براش بیاره.
    سامسونگ با گالاکسی اس 2 خریداران را ازمایشگاه در نظر گرفته بعد از این همه فروش تازه میخواد cpu را به تگرا 2 تغییر بده.
    اینم از سامسونگ با این همه تبلیغاتش

انلاک فکتوری باشه دیگه برای اپدیت مشکل نباید داشته باشه .

6. این کاربر از zare57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

مقایسه اتریکس با سنسیشن
    کد:
    کد:
    هوها جان ما که ف یلتر شکن نداریم خودت هم تعریف کنی داستان رو قبول داریم

آخر فروم باز hoha881's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

به طور خلاصه
    اول قد و وزن و پورت ها و ... هر کدوم رو نشون میده بقیه مشخصاتش رو میخونه.
    بعد میره مقایسه سرعت زدن یک ویجت(ستینگ و مسیج و ..) تا وارد شدن به اون که توی این تست اتریکس توی اکثر موارد با اختلاف چند میلی ثانیه سریعتره.بنچمارک میگیره اتریکس دیرتر شروع میکنه ولی عددش بیشتر میشه.مقایسه بروسر هم اتریکس با اختلاف کم میبره.از ویجت هواشناسی سنسیشن و افکت های گرافیکیش تعریف میکنه.از کیبورد هر دوتا هر دو تا تعریف میکنه.میره توی یوتیوب توی پخش فلش باز هم اتریکس سریعتره ولی اختلاف خیلی زیاد نیست.بازی هم اجرا میکنه که تقریبا مثل هم اجرا میکنن .
    در کل به نظر میرسید که برایتنس صفحه اتریکس بیشتره و رنگ ها رو زنده تر نشون میده.ولی خوب از اون طرف صفحه سنسیشن بزرگتر بود.
    در کل هر دوتاشون سریع و روون بودن .

9. 3 کاربر از hoha881 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirrezan95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

به طور خلاصه
    بعد میره مقایسه سرعت زدن یک ویجت(ستینگ و مسیج و ..) تا وارد شدن به اون که توی این تست اتریکس توی اکثر موارد با اختلاف چند میلی ثانیه سریعتره.بنچمارک میگیره اتریکس دیرتر شروع میکنه ولی عددش بیشتر میشه.مقایسه بروسر هم اتریکس با اختلاف کم میبره.از ویجت هواشناسی سنسیشن و افکت های گرافیکیش تعریف میکنه.از کیبورد هر دوتا هر دو تا تعریف میکنه.میره توی یوتیوب توی پخش فلش باز هم اتریکس سریعتره ولی اختلاف خیلی زیاد نیست.بازی هم اجرا میکنه که تقریبا مثل هم اجرا میکنن .
    در کل به نظر میرسید که برایتنس صفحه اتریکس بیشتره و رنگ ها رو زنده تر نشون میده.ولی خوب از اون طرف صفحه سنسیشن بزرگتر بود.

اینم در آخر باید گفت که آتریکس هنوز 2.2 هست....... و وقتی 2.3 بشه..

11. این کاربر از amirrezan95 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

به طور خلاصه

The world’s first qHD display – up to 2x brighter than leading smartphone screens while consuming only a fraction of the power

برایتنس صفحه رو تو اکثر عکس ها بیش از بقیه ی گوشی ها دیدم
    هرچند معمولا موتورولا عادت نداره تبلیغ خاصی روی صفحه نمایش بکنه

13. 2 کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

خوب این هم یک رویوو از عمو الدار از روسیه

در آخر اینجا هم خیلی از باطری تعریف کرده و بعنوان طولانی ترین دارنده عمر باطری در گوشی های 2 هسته ای عنوان کرده . همچنین از سخت افزار گوشی شامل سی پی یو - گرافیک - رم و حافظه داخلی که سرعت گوشی رو بسیار بالا برده - هم چنین فینگر پرینت و با استفاده خروجی که اون رو تبدیل به یک پلیر قوی میکنه که میتونید ویدئو ها رو روی ال سی دی منزل هم مشاهده کنید .
    ال سی دی رو اینجا هم گفته که از نزدیک پیکسلی هست . که گفته شده با آپدیت حل میشه .
    و کیفیت صوتی موزیک پلیر رو هم گفته که تا به امروز بهترین گوشی در این زمینه در جهان هست .
    صدای زنگ بلنده و در حد میلستون هست .

.
    کد:
    .

15. 5 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه zare57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

انشااله همه ريويوي گوشي اتريكس خودتون را بگذاريد.

17. این کاربر از zare57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Rzah's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

دوستان سلام حدوديكماه و نيم هست كه اين گوشى رادارم توهمين مدت گالكسى اس تو را هم تو روزهاى اول كه وارد شد گرفتم خلاصه آمدم بازى روى
    دوتا گوشى ريختم ديدم اتريكس توسرعت حرف ندارد از نظر كيفيت لمسى اين گوشى ازگالكسى اس تو بهتر است عمر باطرى اتريكس خوب بلندى صدا
    اسپيكرش خوب كيفيت مكالمه دراين گوشى بى نظيراست خلاصه من خيلى گوشى بازى مى كنم ولى به جرعت مى گم يكى از بهترين گوشيهاى كه تاحالا
    گرفتم اتريكس ودومين گوشى كه بنظرمن خيلى زيبا وباكلاس است وازنظرسخت افزارى درحدمتوسط ولى كارائى عالى است بلك برى ٩٨٠٠ است
    من اعدادوارقام وبررسيهاى كه تو سايتهاى خارجى هست را خيلى دقيق نمى دانم چون درمورد گالكسى اس تو چقدرتعريف كردند ولى دربارسنسيشن
    جقدربدگفته شد مثل واى فاى آن درصورتى كه شما گالكسى را كف دست خودتان بگذاريد به شكلى كه دوربين واسپكرآن پوشيده شود واى فاى آن
    كاملآ تعطيل مى شود ولى سنسيشن را به همين شكل نگهداريد كمى ضعيف مى شود ولى به كارخودش ادامه مى دهد گالكسى اس تو را پس از سه
    روز كه داشتم فروختم وبعداز چندروز گوشى سنسيشن و بلك برى را خريدم.. بابت پر حرفى شرمند سوالى بوددرخدمت هستم  

19. 4 کاربر از Rzah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •