تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 132 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 1317

نام تاپيک: Atrix | گوشي قدرتمند موتورلا با پردازنده ي دو هسته اي و صفحه نمايش 4 اينچي

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

تو gsmarena بودم فن بوی ها مخصوصا" موتو و سونی کم مونده به هم فحش بدن
    بچه های سونی بچه های خوبی هستن!! فحاش هاش حتمی طرفدار موتو بودن!!!

کاربر فعال انجمن هنر هفتم vroom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    Atl

پيش فرض

دوستان به نظرتون کِی وارد بازار میشه؟
    اگه زود بیاد با قیمت 200-300 تومن من قول میدم xt720 یا Defy را بیخیال بشم و اینو بخرم

3. 3 کاربر از vroom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها fire159's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

بنظرتون قیمتش چقدر میشه ؟
    فکر کنم گرون باشه :دي
    موتورولا با این گوشی ترکوند :| ولی سامسونگ رقیب خوبی واسش داده i9010 amenia ، اونم گوشیه خوبیه ! من فقط موندم چرا نوکیا بی کاره :دي
    خبر جدیدی از قیمتش نشد .
    به نظرتون تا شب عید میاد بخریمش
    هنوز خبری از قیمتش نیست اما فکر میکنم حداقل قیمتش 700-800 دلار باشه .
    زمان عرضه هم که همونطور که تو اخبار اعلام شده 3ماهه دوم سال جدید میلادی هست
    میبینم که میخوای اولین کسی باشی که تو ایران آتریکس میخره . بابا دست ما رو هم بگیر

Samsung I9010 رو هم تازه امروز شنیدم . گوشی خوبیه اما قابل مقایسه با آتریکس نیست . سامسونگ فعلا" متمرکز شده روی ال سی دی گوشی هاش و سخت افزاری یه ذره عقب مونده . تا ببینیم محصولات آینده زودش چی هست .

نوکیا رو هم که دوستان گفتن

چرا اینجا تو این تایپیکا ایرونی خبری نیست .
    تو gsmarena بودم فن بوی ها مخصوصا" موتو و سونی کم مونده به هم فحش بدن
    بچه های سونی بچه های خوبی هستن!! فحاش هاش حتمی طرفدار موتو بودن!!!
    اتفاقا" منم ظهر جی اس ام آرنا سر زدم دیدم یه کاربر به نام abhi و یکی به نام mobilemaster تقلبی مدام میان و میگن آتریکس بده و سونی آرک خوبه !!! و خب باعث تشنج شدن . من که نفهمیدم حرف حساب اینها رو . ظاهرا" مشکل مغزی دارن که همچین حرفی میزنن

راستی mobilemaster اصلی از کاربرای قدیمی ای سایت هست و من خودم چند ساله میشناسمش و کارش درسته .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

5. 2 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

دوستان به نظرتون کِی وارد بازار میشه؟
    اگه زود بیاد با قیمت 200-300 تومن من قول میدم xt720 یا Defy را بیخیال بشم و اینو بخرم
    vroom جان منظورت یک و دویست سیصد بود دیگه

به نظر من اینقدر دل دل نکن . بابا دنیا سه روزه ارزش نداره اینقدر صبر کنی
    احتمالا" همین چند وقته دیفای وارد میشه . اگر دوربین برات مهمه که xt720 رو بخر . اما دیفای یه مقدار سی پی یوش قویتر و تو اجرای برنامه ها سریعتر عمل میکنه . و بقیه مشخصاتش رو هم که میدونی خودت
    قیمت جهانی دیفای 350 دلاره که واقعا" عاااااااااااالیه . قرار از یه جا قیمت بگیرم ببینم از اونور چند میاره .

7. 2 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

CES 2011 - معرفی یک گوشی خارق العاده از موتورولا - Motorola ATRIX 4G

واحد خبر mobile.ir : کمپانی موتورولا موبیلیتی (Motorola Mobility) که تا چندی پیش بخش موبایل کمپانی موتورولا را تشکیل می داد در تاریخ 4 ژانویه 2011 به عنوان یک شرکت مستقل، رسماً از کمپانی موتورولا جدا شد (بخش باقی مانده موتورولا نیز که ارائه دهنده راه کارهای تجاری سطح بالا برای شرکت ها و دولت است اینک Motorola Solutions نام دارد). این جدایی درست پیش از نمایشگاه وسایل الکترونیکی مصرفی (CES 2011) که از 6 تا 9 ژانویه 2011 (15 تا 19 دی 1389) در لاس وگاس آمریکا برگزار می شود رخ داد و این نمایشگاه فرصت مناسبی بود تا موتورولا موبیلیتی بتواند تولدی دوباره را با شکوه جشن بگیرد.

یکی از گوشی هایی که موتورولا موبیلیتی در نمایشگاه امسال به معرفی آن پرداخت گوشی ATRIX بود. این گوشی بدلیل ویژگی های خاص خود توانست توجه بسیاری از کارشناسان را به خود جلب نماید تا جایی که برخی از تحلیلگران آن را گل سرسبد نمایشگاه نامیدند. این گوشی یک گوشی نسل چهارمی محسوب می شود که قادر خواهد بود از امکانات و سرعت بالای شبکه های نسل چهارم تلفن همراه بهره گیرد.
    دو ویژگی بارز گوشی وجود پردازنده ای قدرتمند در داخل این گوشی و تنوع نحوه کاربری گوشی از طریق داک (Dock) های طراحی شده برای آن است.

تصویر بالا: گوشی [ ATRIX 4G[/URL] موتورولا

گوشی ATRIX به یک پردازنده دو هسته ای 2 Nvidia Tegra یک گیگاهرتزی، یک گیگابایت RAM و 16 گیگابایت حافظه داخلی مجهز است و از کارت حافظه microSD تا 32 گیگابایت پشتیبانی می کند. صفحه نمایش لمسی خازنی 4 اینچی این گوشی از رزولوشن 540 در 960 پیکسل (QHD) برخوردار است.
    دو دوربین در گوشی [ ATRIX 4G ] تعبیه شده -- دوربین اصلی با رزولوشن 5 مگاپیکسل (2592 در 1944 پیکسل) با قابلیت فوکوس خودکار و مجهز به فلش LED دوتایی در پشت گوشی و دوربین ثانویه برای مکالمات تصویری با رزولوشن 640 در 480 (VGA) در جلوی گوشی. کلید پاور گوشی که در بخش بالایی پشت گوشی قرار گرفته به یک اسکنر اثر انگشت مجهز است و بدین ترتیب امکان استفاده از اثر انگشت برای احراز هویت استفاده کننده و افزایش امنیت گوشی فراهم آمده است.
    گوشی به نسخه 2.2 سیستم عامل اندروید گوگل -- ملقب به Froyo -- مجهز است. با وجود پردازنده قدرتمند و استفاده از سیستم عامل اندروید، نمایش مناسب فایل های فلش نیز بر روی این گوشی به سهولت امکان پذیر است.
    تصویر بالا: گوشی ATRIX موتورولا

وسایل جانبی
    کمپانی موتورولا موبیلیتی داک های متنوعی را برای گوشی ATRIX 4G L طراحی نموده است که در زیر به آن ها اشاره می شود:

داک لپ تاپ (Laptop Doc): داک لپ تاپ ظریف و باریک است و از یک صفحه نمایش 11.6 اینچی، یک کیبرد، یک Trackpad با اندازه مناسب و دو پورت USB تشکیل شده. با اتصال گوشی [ ATRIX ] به آن برنامه ای با نام Webtop بطور خودکار اجرا شده و با استفاده از توان پردازشی بالای گوشی، امکان مرورگری اینترنت از طریق مرورگر فایرفاکس با پشتیبانی از نسخه 10.1 فلش و اجرای برنامه های اندروید را در قالب یک لپ تاپ کوچک برای کاربر فراهم می آورد. جالب این است که با جدا نمودن گوشی از داک، وضعیت برنامه Webtop بطور کامل ذخیره می شود تا با اتصال دوباره گوشی به داک این برنامه به وضعیت قبلی خود بازگردد.

تصاویر بالا: گوشی ATRIX 4G و اتصال آن به داک لپ تاپ

داک چند رسانه ای اچ دی (HD Multimedia Doc): داک چند رسانه ای اچ دی با دارا بودن پورت های USB و HDMI امکان اتصال گوشی را به مانیتورها و تلویزیون های HD و نیز به وسایل جانبی نظیر ماوس و صفحه کلید فراهم می آورد.
    تصویر بالا: قرار گیری گوشی ATRIX بر روی داک چند رسانه ای

تصویر بالا: ارتباط گوشی [ ATRIX 4G ] از طریق داک چند رسانه ای با صفحه کلید، نمایشگر و ماوس

داک وسیله نقلیه (Vehicle Dock): با استفاده از داک وسیله نقلیه گوشی ATRIX 4G به راحتی در داخل خودرو قرار گرفته و امکان استفاده از برنامه نقشه های گوگل (Google Maps) و مسیر یابی و راهنمایی قدم به قدم در طول مسیر و نیز شماره گیری و جستجو با استفاده از فرامین صوتی برای راننده خودرو فراهم می شود.
    تصویر بالا: قرار گیری گوشی ATRIX 4G بر روی داک وسیله نقلیه

داک استاندارد (Standard Dock): با قرارگیری گوشی 4 ATRIX بر روی داک استاندارد در حالی که گوشی شارژ می شود می توانید آنرا با زاویه مناسبی مشاهده نمائید (بطور مثال می توان گوشی را برای نمایش ساعت و تقویم و یا آلبوم تصاویر تنظیم نمود). لازم به ذکر است که تنظیمات انجام شده برای نمایش در این وضعیت ذخیره شده و با قرار گیری مجدد گوشی بر روی داک این تنظیمات بطور خودکار فراخوانی شده و نیازی به تنظیم مجدد نخواهید داشت.
    تصویر بالا: قرار گیری گوشی ATRIX بر روی داک استاندارد

عرضه:

گوشی ATRIX 4G قرار است که در آمریکا توسط اپراتور AT&T عرضه شود. زمان عرضه این گوشی احتمالاً سه ماهه نخست سال 2011 خواهد بود.

Last edited by fire159; 12-01-2011 at 12:46.

9. این کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

تو این که این گوشی فوق العادست و موتو هم بهترین آندوها تولید میکنه شکی نیست و خوشبختانه مثل اینکه این گوشی تو این مملکت هم جواب میده و مثل دروید ایکس تو کف نمیزاره

فقط یه موردی که یه کم عجیبه اینه که چر موتو رزولشن استاندارد آندو عوض کرد ؟؟؟؟

11. این کاربر از corey بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

یک ویدئوی دیگه از قویترین اسمارت فون جهان

تبریک به دوست داران موتورولا و تکنولوژی برای انتخاب آتریکس به عنوان برترین اسمارت فون 2011

.....

[ ]
    [/URL]
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by fire159; 12-01-2011 at 15:18.

13. این کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

انتخاب آتریکس به عنوان برترین اسمارت فون 2011
    سلام .

آقا یه کم زود نیست واسه گفتن برترین ؟! تازه 12 روز از سال 2011 گذشته ! چطوری میشه برترین رو تعیین کرد؟!

مخلصیم .

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سلام .

آقا یه کم زود نیست واسه گفتن برترین ؟! تازه 12 روز از سال 2011 گذشته ! چطوری میشه برترین رو تعیین کرد؟!

مخلصیم .
    منظور بهترین اسمارت فون CES بوده حتما ... که به نظر من هم جذاب ترین اسمارت فون CES همین Atrix بود. بقیه چیز "خاص" جدیدی نداشتن.

16. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

منظور بهترین اسمارت فون CES بوده حتما ... که به نظر من هم جذاب ترین اسمارت فون CES همین Atrix بود. بقیه چیز "خاص" جدیدی نداشتن.
    درسته در CES امسال در بخش موبایل موتورولا از همه کمپانی ها بهتر عمل کرد .

مخلصیم .

18. این کاربر از S A M S U N G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •