تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 48 از 132 اولاول ... 384445464748495051525898 ... آخرآخر
نمايش نتايج 471 به 480 از 1317

نام تاپيک: Atrix | گوشي قدرتمند موتورلا با پردازنده ي دو هسته اي و صفحه نمايش 4 اينچي

اگه نباشه جاش خالی می مونه Anonymous13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

یک گوشی اتریکس برام از کانادا رسیده
    هنوز سیم کارت داخلش نخورده
    اگر کسی می خواد پیام بده
    حاجی من هم خریدارم . قیمت خوب میدی . شرایط فروشت چیه ؟ ساکن کجا هستین ؟

---------- Post added at 01:49 PM ---------- Previous post was at 01:48 PM ----------

البته توجه داشته باشین که رزولوشن صفحه ی Atrix خیلی از گلکسی ۲ بیشترخ.اتریکس qHD هست و گلکسی WVGA.برای همین هم گلکسی توی بعضی بازی ها و بنچ ها ممکنه ناتیج بهتری داشته باشه به خاطر این که با رزولوشن \ایین تر اجرا میکنه.
    آتریکس همه چیزش بالاتره . حتی با این رزولیشن هم بنچمارکهای آتریکس بهتر شده .

2. این کاربر از Anonymous13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال soooot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    فعلا توي مردمك چشم شما !

پيش فرض

سلام
    من بین خرید موتورولا atrix و سامسونگ galaxy s ii موندم
    به خاطر اندازه کوچیکتر بیشتر تمایل به خرید atrix دارم
    ولی چند تا سوال برام پیش اومده
    1- مصرف باطری: atrix باطریش 1930 میلی آمپر ساعت هست و زمان انتظارش فقط 400 ساعته و زمان مکالمه اش 8 ساعت و 50 دقیقه که در برابر galaxy با باطری 1650 میلی آمپر ساعت و زمان انتظارش 710 و زمان مکالمه 18 ساعت و 20 دقیقه هیچ حرفی برای گفتن نداره!!!
    احتمالا اتریکس با موتور تراکتور کار میکنه که با اینکه ظرفیت باطریش 280 میلی آمپر ساعت بیشتره کارایی باطریش کمتر از نصف galaxy هست؟ ( فکر نمیکنم رزولیش بیشتر صفحه نمایش و پایین تر بودن نسخه آندروید تا این حد ( حتی یک دهم این ) روی مصرف باطری تاثیر داشته باشه!
    2- آیا داک های atrix تو ایران گیر میاد؟ ( مخصوصا اون داک برای اتوموبیل که تو اولین پست این تاپیک عکسش هست )
    3- توی برسی این گوشی در این لینک نوشته " کیفیت این صفحه نمایش در محیط های مختلف نوری مناسب ارزیابی می شود و بجز برخی موارد همچون کاهش کیفیت پیکسل ها در برخی آیکون های اندرویدی مشکل خاصی در این قسمت وجود ندارد. " این یعنی چی!؟ اینقدر روی بیشتر بودن رزولیشن صفحه نمایش این گوشی نسبت به galaxy مانور داده میشه، اونوقت توی نمایش چهار تا آیکن هم مشکل داره!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    4- کسی اینجا هست که این گوشی رو خریده باشه؟
    5- در ایران هیچ کدوم از داک ها با گوشی ارائه میشه؟ ( روی گوشی )
    6- قیمت هر کدوم از داک ها تو ایران چقدره؟
    7- رو لپتاپش چه سیستم عاملی نصبه؟ ( اگر سیستم عاملش رو عوض کنیم آیا بازم با اتصال گوشی به داک، لپ تاپ اون رو میشناسه و مثل قبل کار میکنه؟ ) آیا میشه از لیپ تاپش به عنوان یه لپ تاپ به صورت مستقل استفاده کرد یا فقط به درد کار با همین گوشی میخوره؟
    8- ساپروت گوشی و داک هاش از فارسی چطوره؟
    9 گوشی به همراه همه داک هاش چند در میاد؟
    Last edited by soooot; 23-05-2011 at 16:45.

4. این کاربر از soooot بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    زیر آسمان آبی

پيش فرض

سلام
    1- مصرف باطری: atrix باطریش 1930 میلی آمپر ساعت هست و زمان انتظارش فقط 400 ساعته و زمان مکالمه اش 8 ساعت و 50 دقیقه که در برابر galaxy با باطری 1650 میلی آمپر ساعت و زمان انتظارش 710 و زمان مکالمه 18 ساعت و 20 دقیقه هیچ حرفی برای گفتن نداره!!!
    احتمالا اتریکس با موتور تراکتور کار میکنه که با اینکه ظرفیت باطریش 280 میلی آمپر ساعت بیشتره کارایی باطریش کمتر از نصف galaxy هست؟ ( فکر نمیکنم رزولیش بیشتر صفحه نمایش و پایین تر بودن نسخه آندروید تا این حد ( حتی یک دهم این ) روی مصرف باطری تاثیر داشته باشه!
    2- آیا داک های atrix تو ایران گیر میاد؟ ( مخصوصا اون داک برای اتوموبیل که تو اولین پست این تاپیک عکسش هست )
    3- توی برسی این گوشی در این لینک نوشته " کیفیت این صفحه نمایش در محیط های مختلف نوری مناسب ارزیابی می شود و بجز برخی موارد همچون کاهش کیفیت پیکسل ها در برخی آیکون های اندرویدی مشکل خاصی در این قسمت وجود ندارد. " این یعنی چی!؟ اینقدر روی بیشتر بودن رزولیشن صفحه نمایش این گوشی نسبت به galaxy مانور داده میشه، اونوقت توی نمایش چهار تا آیکن هم مشکل داره!
    کد:
    7- رو لپتاپش چه سیستم عاملی نصبه؟ ( اگر سیستم عاملش رو عوض کنیم آیا بازم با اتصال گوشی به داک، لپ تاپ اون رو میشناسه و مثل قبل کار میکنه؟ ) آیا میشه از لیپ تاپش به عنوان یه لپ تاپ به صورت مستقل استفاده کرد یا فقط به درد کار با همین گوشی میخوره؟
    من هم مشکل شما رو دارم!

ولی شما در مورد کوچکتر بودن زیاد دقیق نبودین!
    گلکسی ۲ باریکترین گوشی هست!(که باعث میشه تو جیب کمتر جلب توجه کنه! البته برای جیب آتریکسم قراره جلب توجه کنه بدلیل اینکه کلفتتره!)
    گلکسی ۲ سبکتر از آتریکس هست!
    گلکسی فقط ۰.۳ اینچ صنحش بزرگتره!(که خودش خیلی هست! ولی مطمءن باش تو جیب(شلوار لی!) بدون جلب توجه زیاد جا میشه! بالاخره HD2 که کلفتره جا شد!)

۱. گلکسی از تکنولوژی بالاتری بهره میبره و اکثر قطعاتش کم مصرفن!(مثل cpu ,صفحه نمایش و... )و این دلیل مصرف کمتر هست!

۲.مثل اینکه این سایت ایران دلیور میاره!

۳.این کاهش پیکسلو منم خوندم توی اکثر ریویو ها بهش اشاره شده!من نمیدونم چی کارش کردن که با اینکه گلکسی رزولیشن پایینتری داره بهتر نشون میده!(البته ممکنه مشکل از فریمور باشه و قابل حل!)

۴.نمیدونم! ولی اگه هست خدا .. چون ریویو نذاشته!

۵.فک نکنم!آخه روی گوشی های دیگه من ندیدم عرضه بشه!(همه گوشیها داک دارن این نیست که ابداع موتورولا باشه! ولی این داک لپتابیش جدیده!

۶.؟!!!!
    ۷.اینکه لپتاب نیست!!
    یه داک هست
    گوشی رو وصل میکنین با سیستم عامل گوشی بالا میاین و همه چیش از جمله cpu از خود گوشی هست(البته تا اونجایی که من میدونم!)
    میدونی الان که گفتی شوقمو از خریدن این داک از دست دادم!
    کسی میدونه این داک چه ویژگیهایی داره؟!
    اگه هیچی پس همون بهتر که گوشی رو به لپتاب خودمون وصل کنیم و فیلم و .. از توی لپتابمون استفاده کنیم چرا یه چیزی رو باید به گوشی آویزون کنیم ببریم اینور اونور؟!

۸.منظور؟!

۹.؟!!!
    موفق باشی انتخاب کردی بگو شاید منم فهمیدم کدومو بخرم!

6. 2 کاربر از KAKHMAL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز milad_takjoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Draem Within Dream

پيش فرض

به نظرم خرید داک با این قیمت اصلا به صرفه نیست...آدم میتونه atrix رو با xoom یکجا بخره......

8. 3 کاربر از milad_takjoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Anonymous13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

یک گوشی اتریکس برام از کانادا رسیده
    هنوز سیم کارت داخلش نخورده
    اگر کسی می خواد پیام بده
    آقا چی شد پس جواب ندادی . لاف زدی آتریکس داری

10. 2 کاربر از Anonymous13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها fire159's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

سلام
    کد:
    1- آتریکس الان قویترین باطری رو تو جهان داره و باطری 2000 میلی آمپری یک رکورد جدیده تو یک گوشی موبایل با این ضخامت کم .
    اون عدد اسندبای هم اعتباری بهش نیست . چون من خودم الان دیفای دارم با باطری 1540 mAh که زمان استندبای رو زدن Up to 238 h که خیلی کمه . اما دیفای الان با استفاده متوسط به بالا2.5 تا 3 روز رو برای من کار میده و واقعا خیلی خوبه . آتریکس هم تا جایی که من شنیدم تو فرومهای خارجی باطری خیلی خوبی داره .

2 - بله شما میتونی داکهای مختلف رو از سایتهای خارجی خرید کنی .
    3- فقط از gsmarena شنیدم . نباید چیز خاصی باشه .
    4- ؟؟؟؟ ایشالا خودم میخرمش به زودی
    5- روی گوشی هیچ داکی ارائه نمیشه .
    6- حدودا از 30-40 هست تا 500-600 هزار میشه
    7- لپ تاپ فقط مثل یک رابط هست که گوشی رو به لپ تاپ تبدیل میکنه و از قدرت سخت افزاری خود گوشی و سیستم عامل گوشی استفاده میکنه . ال سی دی خوبی داره و خودش یک باطری قوی داره . این داک به تنهایی کار نمیده و قفط وقتی گوشی رو میزارین تو محلش فعال میشه و میتونین از اون لذت ببرین .

8- گوشی های موتورلا جدیدا" زبان عربی هم و برخی فارسی تو لیست زبانهاشون هست . و در رامهای مختلف مشکل فارسی وجود نداره .
    9- ایران دلیور گوشی رو الان 680 میاره که البته هزینه گمرکی با شماست . داک رو هم میتونی بهشون لینک بدی که بهتون قیمت بدن .

12. 2 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه zare57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

داك ماشينش هم جالبه. يه فيلم از يو ***ب در مورد Vehicle Dock
    کد:

14. 2 کاربر از zare57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه zare57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

اينم يه فيلم از گوشي واستفاده webtop بدون استفاده از dock
    کد:
    ديگه نيازي به داك نيست چون وصل ميكني به ال سي دي و از برنامه webtop استفاده ميكني

16. 2 کاربر از zare57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Rzah's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

دوستان سلام. حدودیکماه هست که گوشی اتریکس وتبلت زوم را خریدم حالا یادم نیست مطلبی قبلآدرموردآن نوشتم یانه
    ولی من باگوشیهای زیادی کارکردم وبقولی گوشی بازی زیادمیکنم گوشیهای که همین چندوقت برای خرید این دوقلم فروختم
    ایکسپریا 12ارک و نکسوس وان ویو تو این مطلب را گفتم بدانیدکمی ازگوشی سردرمیاورم.گوشی اتریکس گوشی خوش دست
    وخوش ساختی هست درست است که بدنه آن از پلاستیک است ولی بسیارخوب ساخته شده وضوح تصویر بالایی دارد درمورد
    پیکسل پیکسل شدن تصویربایستی بگویم درست است چون وضوح تصویراین گوشی بالااست زمانی که عکسی را کمی بزرگ
    کنیدوازنزدیک به صفحه نمایش نگاه کنید کمی پیکسل پیکسل می شود ولی ازنظرکلی کیفیت تصویرعالی است ازنظرسرعت
    واقعآعالی من باگالکسی اس یک بازی 7مگادانلودکردم خوب می دانید که گالکسی یک هسته ویک گیگاسرعت دارد وگوشیهای
    دوهسته ای تازمانی که چندین برنامه سنگین راهم زمان روی آن اجرانکنید دوهسته آن کار نمی کند خلاصه گالکسی حدود3دقیقه واتریکس حدود30ثانیه چندتابازی دیگرهم باحجمهای مختلف روی آنهاتست کردم که اتریکس واقعآعالی بود درمورد این گوشی خیلی مطلب هست ولی خیلی پرحرفی کردم شرمند

18. 6 کاربر از Rzah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها fire159's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

مرسی رضا جان
    تبریک میگم . بالاخره یکی این گوشی رو خرید اینجا .
    ایشالا همیشه مثل الان با گوشیت خوش باشی .
    میشه بیشتر در مورد گوشی توضیح بدی .
    در مورد باطری - ال سی دی - تشخیص اثر انگشت . کیفیت صوتی . و بلندی صدا بلنگو ها و ... بازی هایی که روش ریختین .

20. این کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •