تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 132 از 132 اولاول ... 3282122128129130131132
نمايش نتايج 1,311 به 1,317 از 1317

نام تاپيک: Atrix | گوشي قدرتمند موتورلا با پردازنده ي دو هسته اي و صفحه نمايش 4 اينچي

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

رام خاورمیانه و اکثر رام های کاستوم موردی با فارسی ندارن. یعنی رام های کاستوم اکثرا میتونن فارسی نشون بدن (کیبورد هم با یه برنامه ی کیبورد حل میشه) اما منوی فارسی (که عملا اهمیتی نداره) ندارن ٬ که حتی همون منوی فارسی هم توی رام خاورمیانه هست. با نصب رام خاورمیانه هم هیچ مشکلی نخواهید داشت و آیکون ها و ... همه به حالت اولیه خواهند بود. روی رام فرویو یادمه یه چند تا نرم افزار قبله نما و ساعت شرعی و از این قبیل (تو همین مایه ها بود ) داشت که راحت پاک میشد.
    ممنون از پاسختان
    پس یعنی در وبگردی وارسال ودریافت پیامک مشکلی نیست درسته؟
    جایی خواندم که بعضی گوشیها در وبگردی حروف فارسی را کامل نشان نمی دهند ایا همچین مشکلی هست یا نه-مثلا به جای ی مربع نشان می دهند-؟ حل میشود؟
    مرسی

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

ممنون از پاسختان
    پس یعنی در وبگردی وارسال ودریافت پیامک مشکلی نیست درسته؟
    جایی خواندم که بعضی گوشیها در وبگردی حروف فارسی را کامل نشان نمی دهند ایا همچین مشکلی هست یا نه-مثلا به جای ی مربع نشان می دهند-؟ حل میشود؟
    مرسی
    نه مشکل خاصی نیست. هرچند همچنان به خاطر ساپورت نه چندان مناسب این گوشی بهتون توصیه می کنم بیخیالش شین.

3. این کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

نه مشکل خاصی نیست. هرچند همچنان به خاطر ساپورت نه چندان مناسب این گوشی بهتون توصیه می کنم بیخیالش شین.
    ممنون.
    راستش با توجه به علاقه به برند وبودجه وهمینطور مشخص کردن یک گوشی متوسط بو داشتن یک گوشی تقریبا خاص به دیفای پلاس رسیدم وبعد به این گوشی که بیشتر به دلم نشست.توصیه شما صرفا مربوط به مبحث نرم افزاری(اپدیت نشدن به نسخه 4 و از این دست هست)یا مورد دیگه ای هم وجود دارد؟کمی نگران شدم
    این اپدیت نشدن چقدر اذیت کننده است؟
    با توجه به تجربه شما در کار با این گوشی .لطفا اگر مورد حاد بارزی موجود هست لطفا راهنمایی بفرمایید

آخر فروم باز Ali_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    هرکجا که اهل دلی باشد

پيش فرض

ممنون.
    راستش با توجه به علاقه به برند وبودجه وهمینطور مشخص کردن یک گوشی متوسط بو داشتن یک گوشی تقریبا خاص به دیفای پلاس رسیدم وبعد به این گوشی که بیشتر به دلم نشست.توصیه شما صرفا مربوط به مبحث نرم افزاری(اپدیت نشدن به نسخه 4 و از این دست هست)یا مورد دیگه ای هم وجود دارد؟کمی نگران شدم
    این اپدیت نشدن چقدر اذیت کننده است؟
    با توجه به تجربه شما در کار با این گوشی .لطفا اگر مورد حاد بارزی موجود هست لطفا راهنمایی بفرمایید
    قبل از اینکه پارسا بیاد جواب بده یه توضیحاتی من بدم

ببین دوست من همه چیز بستگی به نحوه کارکرد شما داره
    اکثر بچه هایی که اینجان تقریبا میشه گفت گوشی باز هستند. حالا یعنی چی؟ یعنی حتی بعضی ها هستند که براشون مهمه که تو کل انداختن با دوستانشون بنچمارکی که از گوشی شون گرفته میشه (قدرت سخت افزاری در قیاس با گوشی های دیگه) برنده باشن
    شما باید ببینید چی از گوشی میخواید؟ و اینکه واقعیت خرید گوشی چیه؟

آتریکس اولین دو هسته ای گوشی های هوشمنده و تا الآن هم کاری نیست که نتونه انجام بده. البته خاطرم نیست این گوشی بود یا یه گوشی دیگه که تو نمایش فیلم های فول اچ دی یه مقدار مشکل داشت (پارسا توضیح بده)
    این طور که معلومه شما تا الآن گوشی هوشمند نداشتید. پس مطمئن باشید که ورژن 2.3.6 اندروید هم اینقدر تازگی برای شما خواهد داشت که براتون یه گوشی واقعا قابل قبول باشه. ورژن 4.0.4 اندروید هم فرق زیاد فاحشی نداره با ورژن های قبلی جز تغییر کمی در ظاهر و یه مقدار امکانات جدید ولی بیس اندروید بودن همونه و قابلیت ها هم همونه
    بعضی ها هستند از دوستانم که گوشیشون رام آیس کریم هم براش اومده ولی فرصت و حوصله ارتقا رو ندارند! شما هم به گمانم از این دست از افراد هستید. پس زیاد این مورد برای شما ارزشی نخواهد داشت...
    موتورولا برندی خاص هست. شاید مثلا دوربین این گوشی و یا صفحه نمایش این گوشی به خوبی گوشی های همرده نباشه ولی خاص بودنش و همون چیزایی که شما رو راغب به خرید این گوشی کرده میتونه اولویت های تصمیم گیری شما برای خرید همین گوشی باشه!
    خود من از بین این رده آتریکس رو انتخاب میکنم!

فراموش نکنید که این گوشی ساخته یه شرکت آمریکایی هست. باطری فوق العاده ای داره. قدرتش در حد خودش (و در زمان خودش) عالی بوده. آنتی دهی موتورولا هم که حرف نداره
    و با توجه به بودجه تقریبا محدود شما میتونه گزینه مناسبی باشه

6. این کاربر از Ali_Best بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

قبل از اینکه پارسا بیاد جواب بده یه توضیحاتی من بدم

ببین دوست من همه چیز بستگی به نحوه کارکرد شما داره
    اکثر بچه هایی که اینجان تقریبا میشه گفت گوشی باز هستند. حالا یعنی چی؟ یعنی حتی بعضی ها هستند که براشون مهمه که تو کل انداختن با دوستانشون بنچمارکی که از گوشی شون گرفته میشه (قدرت سخت افزاری در قیاس با گوشی های دیگه) برنده باشن
    شما باید ببینید چی از گوشی میخواید؟ و اینکه واقعیت خرید گوشی چیه؟

آتریکس اولین دو هسته ای گوشی های هوشمنده و تا الآن هم کاری نیست که نتونه انجام بده. البته خاطرم نیست این گوشی بود یا یه گوشی دیگه که تو نمایش فیلم های فول اچ دی یه مقدار مشکل داشت (پارسا توضیح بده)
    این طور که معلومه شما تا الآن گوشی هوشمند نداشتید. پس مطمئن باشید که ورژن 2.3.6 اندروید هم اینقدر تازگی برای شما خواهد داشت که براتون یه گوشی واقعا قابل قبول باشه. ورژن 4.0.4 اندروید هم فرق زیاد فاحشی نداره با ورژن های قبلی جز تغییر کمی در ظاهر و یه مقدار امکانات جدید ولی بیس اندروید بودن همونه و قابلیت ها هم همونه
    بعضی ها هستند از دوستانم که گوشیشون رام آیس کریم هم براش اومده ولی فرصت و حوصله ارتقا رو ندارند! شما هم به گمانم از این دست از افراد هستید. پس زیاد این مورد برای شما ارزشی نخواهد داشت...
    موتورولا برندی خاص هست. شاید مثلا دوربین این گوشی و یا صفحه نمایش این گوشی به خوبی گوشی های همرده نباشه ولی خاص بودنش و همون چیزایی که شما رو راغب به خرید این گوشی کرده میتونه اولویت های تصمیم گیری شما برای خرید همین گوشی باشه!
    خود من از بین این رده آتریکس رو انتخاب میکنم!

فراموش نکنید که این گوشی ساخته یه شرکت آمریکایی هست. باطری فوق العاده ای داره. قدرتش در حد خودش (و در زمان خودش) عالی بوده. آنتی دهی موتورولا هم که حرف نداره
    و با توجه به بودجه تقریبا محدود شما میتونه گزینه مناسبی باشه

دوست عزیز از راهنمایی شما سپاسگزارم
    کلیات صحبت های شما درست بود و همینطور که اشاره کردید از ان دسته افراد به اصطلاح گوشی باز یا از انها که هر روز به فکر ارتقا و... هستند نیستم
    صرفا راحت بودن وکم دردسر بودن آن واولویت هایی که قبلا هم گفتم(موارد اینترتی.پشتیبانی فارسی.باتری و صدای خوب ویکی دو عامل دیگه والبته تا حدودی خاص بودن) برام مهمه
    حالا دوربین ضعیفتر-اصلا کیفیت بالای دوربین برام مهم نیست-یا صفحه نمایش کمی رده پایینتر مشکل خاصی نیست(البته در باره صفحه نمایش با راهنمایی اخیر دوستان متوجه شدم اوضاع انچنان هم که عنوان شده بود خراب نیست).
    قطعا کمک های شما عزیزان می تواند راهنمای بهتری برای تصمیم گیری من باشد
    راستی یک مسئله دیگر:
    این بحث مقدار sar در این گوشی است(Specific Absorption Rate
    جاهایی گفته شده این مقدار در اتریکس بالاست ومثلا جزو بیست گوشی پر خطر دنیاست و...
    اگر دوستان در این مورد هم اطلاعاتی دارند متشکر میشوم بیان نمایند
    مرسی.

آخر فروم باز johnypersian1656's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

اگر دوستان در این مورد هم اطلاعاتی دارند متشکر میشوم بیان نمایند
    نه دوست عزیز از این جهت آتریکس توی رده 17 هم گوشیهای دنیاس ( ازنظر پرخطر بودن) وکلی گوشی مثل ساتیو،دیزایر، اکسپریا ایکس 10،دیفای از این SAR بیشتری دارند. اما باهمه احترامی که واسه نظر علی قائلم. آتریکس یه گوشی تاریخ مصرف گذشتس. نه ساپورت رسمی داره نه رام درست درمون کاستوم.به نظرمن دنبال گزینه های جدیدترباشید.

9. این کاربر از johnypersian1656 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

نه دوست عزیز از این جهت آتریکس توی رده 17 هم گوشیهای دنیاس ( ازنظر پرخطر بودن) وکلی گوشی مثل ساتیو،دیزایر، اکسپریا ایکس 10،دیفای از این SAR بیشتری دارند. اما باهمه احترامی که واسه نظر علی قائلم. آتریکس یه گوشی تاریخ مصرف گذشتس. نه ساپورت رسمی داره نه رام درست درمون کاستوم.به نظرمن دنبال گزینه های جدیدترباشید.
    ممنون.
    با سرچ بیشتر در رابطه با sar این گوشی به اعداد مختلف رسیدم.منبع اصلی و مرجع دقیقا کدام امار وکدام سایت می باشد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •