تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 63 از 132 اولاول ... 135359606162636465666773113 ... آخرآخر
نمايش نتايج 621 به 630 از 1317

نام تاپيک: Atrix | گوشي قدرتمند موتورلا با پردازنده ي دو هسته اي و صفحه نمايش 4 اينچي

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

فروشگاه ال دیجیتال گفته که شاید اواسط هفته بیاره البته قیمت معلوم نیست
    کی گفت؟ کجا گفت؟ کووووووووووووووووو؟؟؟؟

ایران دلیور زده 650!!!!!

2. 3 کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه saver's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    سرزمین شیاطین

پيش فرض

ایران دلیور زده 650!!!!!
    بی گمرک یا با گمرک تازه این بسته از گمرک رد بشه میزنن لت و پارش میکنن تضمین میده که جعبه گوشی سالم برسه و یا خود گوشی باز نشه ؟

پروفشنال hamed999's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ایران دلیور زده 650!!!!!
    خودم داخل بخش پرسش پاسخ بشون گفتم که چرا atrix و lg optimus 2x نمیارین با اینکه قیمتشون از گالکسی2 و sensation مناسبتره ؟؟؟ اونا هم جواب دادن اواسط هفته اینده شاید اتریکس بیارن
    از گمرگ اینا خبری نیست اینا یه فروشگاه اینترنتی مثل گوشی شاپ و گوشی بازارن
    کاش 2x و atrix رو با هم بیارن

5. این کاربر از hamed999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها fire159's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

سلام. دوست عزيزfire159درمورد سرعت دانلودتوگوشيهاى اتريكس وگالكسى اس تو درمقايسى كه من انجام دادم درشرايط مساوى البته تواينترنت ما
    خودتان مى دانيد حتى توثانيه آنهم نمى شود حساب كردكه هم چيز مساوى باشدتوهمين شرايط كه خدمت شما عرض كردم اتريكس روان تر وكمى سريعتر
    دانلود را به پايان رسانيدنسبت به گالكسى اس تو : مطلب ديگرى كه متوجه آن شدم حساسيت لمسى اين دوگوشى هست گوشى اتريكس عمل كرد بهتر وسريعترى نسبت به گالكسى اس تو داردالبته آندرويد٢.٢.٢ به نظر من بامطالبى كه درباراين آبديت وآبديت ٢.٣.٣ خوانده وشنيده ام زيادمناسب گوشيهاى
    دوهسته اى نيست زيرادرآبديت ٢.٢.٢ازنصف قدرت گوشى استفاده مى شوددرشرايط مختلف تقريبآ ولى در٢.٣.٣ تقريبآازبيشترقدرت گوشى چهcpuياGpu
    استفاده مى شود البته در هر گوشى شرايط فرق مى كند اگردقت كرده باشيد گوشى يك هسته اى گالكسى اس وقتى بعضيها آبديت ٢.٣.٣ راروى اين
    گوشى ريختن ازنظرسرعت كه خيلى خوب شد ولى ازنظرسرعت گرافيك حتى از گوشيهاى دوهسته اى هم بهتر شدپس تا گوشى اتريكس آبديت ٢.٣.٣
    نشود به قدرت واقعى آن پى نخواهيم برد ولى واقعآ گوشى بسيار خوبى است وبقول دوستمان كه نوشته است گوشيهاى موتورولا حس خاصى دارند درست
    گفتند واقعآ وقتى گوشى را دستم مى گيرم حس عجيبى : حس مى كنم همين امروز اين گوشى را خريدم باآن كه نزديك دوماه هست كه اين گوشى را دارم
    مرسی رضا جان
    اما با تحقیقی که من تو xda کردم کاربرای xda اکثرشون گفتن که با آپدیت به رام کاستوم گینگر بلور سرعت گوشی باز هم بالاتر رفته و هیچ مشکلی نداره . حتی کیفیت ال سی دی هم بهتر شده !

---------- Post added at 11:27 AM ---------- Previous post was at 11:24 AM ----------

خودم داخل بخش پرسش پاسخ بشون گفتم که چرا atrix و lg optimus 2x نمیارین با اینکه قیمتشون از گالکسی2 و sensation مناسبتره ؟؟؟ اونا هم جواب دادن اواسط هفته اینده شاید اتریکس بیارن
    از گمرگ اینا خبری نیست اینا یه فروشگاه اینترنتی مثل گوشی شاپ و گوشی بازارن
    کاش 2x و atrix رو با هم بیارن
    لینکش رو بده ما هم یک تماس بگیریم . اگر رقابتی بشه قیمتش تا 600 هم جا داره بیاد پایین .
    البته بدون گمرکی .
    قیمت فعلی ایران دلیور هم که 650 هست به نظرم عالیه . فقط بحث پروسه زمانیه که بده

7. 2 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

این گوشی مثل Defy دیر میاد تو بازار اما میاد!

سنسیشن هنوز در خارج از کشور و در آمازون نزدیک 580 دلار هست اما تو ایران قسمتش از اینکریدیبل اس کمتر هست!!!!!!!
    به نظرم اچ تی سی خودش فهمیده که اگر قیمت این گوشی رو پایین نیاره رو دستش میمونه . چون توی 2 هسته ای ها حرفی برای گفتن نداره .

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

اینم لینکش همه زنگ بزنین تحت فشار قرارشون بدین تا هم اتریکس رو بیارن هم ال جی تا جمع همه دو هسته ای کامل بشه تو بازار
    alldigitall.ir

10. این کاربر از hamed999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ببخشید
    حذف بشه
    Last edited by hamed999; 07-07-2011 at 11:24.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

این عکس سنسیشن رو داشته باشین که با باز کردن درب باطری کلیدهای ولوم کنده شدن

کیفیت اچ تی سی که از قدیم مورد دار بوده اما نه تا به این حد !!! راست و دروغش با خود گوینده خبر در فروم :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با این سخت افزار از رده خارج و این کیفیت هر کی بره سراغ این گوشی باید بهش شک کرد .
    گالاکسی هم که مشکل داغ کردن و ... داره .
    پس میمونه آتریکس .

13. 4 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

این عکس سنسیشن رو داشته باشین که با باز کردن درب باطری کلیدهای ولوم کنده شدن

کیفیت اچ تی سی که از قدیم مورد دار بوده اما نه تا به این حد !!! راست و دروغش با خود گوینده خبر در فروم :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با این سخت افزار از رده خارج و این کیفیت هر کی بره سراغ این گوشی باید بهش شک کرد .
    گالاکسی هم که مشکل داغ کردن و ... داره .
    پس میمونه آتریکس .

من خودم از طرفدار های HTC ّبودم اما واقعا این اواخر اصلا گوشی خوب و درست حسابی از نظر کیفیت نمیزنه ، اخرین گوشی که داشتم Desire بود که کفر من رو در آورد از کیفیت پایینش! حتی حاضر نشده بود که یه قاب پشتی طراحی کنه که روی کیفیت لنز اثر نزاره!
    legend ها هم که افتضاح این شرکت بود ، همشون بعد از یک سال کارشون به اورژانس کشید!

15. 3 کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Anonymous13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    سنسشن با سخت افزار متفاوت عرضه میشه ولی تو کشور های دیگه به مشتری میگن ولی اینجا ایرانه!!
    660 تومن فکر کنم از نظر کیفیت سخت افزاری خیلی پایین تر باشه!
    تو خرید سنسشن خیلی دقت کنید!
    بهتره بگیم که اصلا" سنسیشن نخرید . با اوضاع این سی پی یو و کیفیت پایین و ... کیفیت صوتی و باطری گوشی هاش هم که به درد نمیخوره !!

17. این کاربر از Anonymous13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •