تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 114 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1136

نام تاپيک: A Group To Study English (schedule at the first page)l

آخر فروم باز BioHazard's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    cmd| echo tehran

پيش فرض

Dear Agent_47(silent-assassin)
    you always burst me into laghter by you speech.
    as you know we're going to study interchenge book. I'm going to start intercheng2 (the 5th term) and as I know your level, I suggest you the second half of intro(the 2nd term). I haven't practiced intro since 5 month ago so I decided to read it quickly again as I study my main book. so we can study together. when you buy this book we will decide how to read and study the book.
    هرچند توی چند همین ماه قبل تو کلاس زبان interchenge1را تموم کردم و توی چندتا پست قبل گفتم علاوه بر intercheng2 میخوام intro را هم برای مرور بخونم ولی به خاطر شما باشه امتحان تایین level را هم میدهم.
    در ضمن شما کاربر پروفشنال هستین که میتونین وارد اون لینک بشین. اگه یه user جدید بسازین خواهید دید که نمیشه وارد اون لینک شد.
    خب حالا ما چطور باید امتحان تایین level بدهیم؟
    I'm on it but i was wondering if we could use another book instead of Interchange , Because I've been studying Interchang3 and i can say everything is as same as the old one ,except a little diffrent in Grammer and Vocab

we can focus on Vocabulary Organizer because it's so better than interchange for being good in Vocabulary.
    but as you wish & i hope this group will be a place for Improving

One further , I've suggestion. Improve our listening by using part of movie and transcripting
    so as you wish

2. این کاربر از BioHazard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال singleguy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ٍEsfahan

پيش فرض

My friend and I want to join your group too( I sent a private massage for you
    از دیگر دوستان هم که در این تاپیک اعلام امادگی کردند دعوت میکنم به گروه اقای mohammad clergyman بپیوندن(امیدوارم جا برا هممون باشه ).
    نمیدونم واقعا" این گروه واسه ما جا داره یا نه؟! منتظر پیام های اقای mohammad clergyman دراین باره هستیم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه گیسو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Where you live

پيش فرض

سلام بچه ها من 4روز yahoo messangerو اینترنتم خراب بود
    دیر رسیدم ولی دوست دارم تو گروهتون باشم
    کمکم کنید.

5. این کاربر از گیسو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ٍEsfahan

14

سلام
    اقای mohammad clergyman لینک امتحان تایین سطح را برای من و بعضیها که قبلا" به گروهشون پیوسته بودن فرستادن ولی هنوز امتحان را ندادم
    واسه شما چی؟ این لینک واسه همه فرستاده شده؟

پروفشنال extreme2006gh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    اقای mohammad clergyman لینک امتحان تایین سطح را برای من و بعضیها که قبلا" به گروهشون پیوسته بودن فرستادن ولی هنوز امتحان را ندادم
    واسه شما چی؟ این لینک واسه همه فرستاده شده؟
    he sent me the exam link and I answered it and sent it back . but I don t know about others.

8. این کاربر از extreme2006gh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت .:gigolo boy:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

10

سلام
    لینک تعیین سطح برای من فرستاده نشده چون هنوز نمی تونم بیغام خصوصی بفرستم. کمکم کنید

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ٍEsfahan

13

سلام
    لینک تعیین سطح برای من فرستاده نشده چون هنوز نمی تونم بیغام خصوصی بفرستم. کمکم کنید
    من از طرف شما پیغام خصوصی برای اقای mohammad clergyman فرستادم ولی زودترسعی کن تعداد پست ها را تو این انجمن به بیش از 30تا برسونی.منم همین 1هفته پیش تعداد پستهاو به 30 تا رسید. وگرنه کاربر فعال محسوب نمیشی و p30world اجازه ی ورود به گروه های اجتماعی را به شما نمیده و در نتیجه تو این مجموعه اموزشی هم نمیتونی شرکت کنی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    www.qomiha.com

پيش فرض

با اظهار تاسف ، مهلت تمدید شده ی ثبت نام گروه آموزش زبان انگلیسی به پایان رسید

و از این به بعد تا شروع دوره ی بعد نمیتوانیم در خدمت شما باشیم

لطفا درخواست نکنید!

unfortunately , the renewed time for registration in Free english course Group has been ended

and till the begining of the next course, we can't be at your service

please don't request anymore

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ٍEsfahan

پيش فرض

سلام
    متاسفانه من و برخی از دوستان نتونستیم به گروه اقای محمد کلرجیمن بپیوندیم. بنابراین تا ثبت نام بعدی گروه ایشون تصمیم دارم خودم بخونم. من تصمیم دارم در این تاپیک بحث های درسیمون باشه. من سعی میکنم سوالاتم را در این تاپیک بنویسم و از دوستان (از جمله linhu) میخوام که اشتباهام را بگن و به سوالاتی که دارم جواب بدن.
    خوشحال میشم دیگر دوستان هم که موفق به عضویت در اون گروه نشدن من را در این تاپیک همراهی کنن (از جمله silent-assassin).در ضمن لطفا" دیگه تو این تاپیک به هیچ وجه فارسی ننویسید. این هم اخرین پست فارسی من تو این تاپیک هست.
    باتشکر
    Single Guy
    Hi
    unfortunately I couldn't join Mr clergyman's group so I'll start studying my main book(interchenge 2) tomorrow with some of my friends. We are going to discuss about the lessons that we study. sometimes I'll ask my questions and write some points and... in this topic and I want other friends to do it and I want others to tell me the wrong points.
    Please don't speak Persian in this topic! JUST ENGLISH

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ٍEsfahan

پيش فرض

Let's start our discussion by this question: How should I read my Interchange book?
    As you know this book includes these parts in each unite:
    1-Snapshot
    2-conversation
    3-grammar focus
    4-listening
    5-speaking
    6-word power
    7-pronunciation
    8-writing
    9-reading
    10-discussion
    11-perspectives

I know the way of studying these parts taught in English classes but I want to know your idea and find better ways to study these parts.
    Last edited by singleguy; 21-01-2009 at 12:51.

14. این کاربر از singleguy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •