تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: شما از چه سرويس ايميلي استفاده مي كنيد ؟ (مي توانيد همزم

راي دهنده
659. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • جي ميل

474 71.93%
  • ياهو ميل

403 61.15%
  • هات ميل

115 17.45%
  • ايميل شخصي سايت خودم

49 7.44%
  • موارد ديگر

36 5.46%
Multiple Choice Poll.
صفحه 5 از 68 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 675

نام تاپيک: Yahoo ! mail - Gmail - Hot mail / سرويس هاي ايميل

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

دوستان سلام
    سایت یاهو پسورد ایمیلم رو میگه اشتباهه من چکار کنم؟
    دیروز به راحتی وارد میشدم چرا امروز یهو اینطوری شده؟
    کسی هم پسوردم رو نداره آی دی من هم اینه: alex_alen1988 ولی پسوردم رو میزنم میگه اشتباهه حالا باید چکار کنم خیلی هم آی دی من مهم بود چون اد لیست خیلی داشتم و کارم با همه اون ها بود .
    ممنون میشم در این زمینه راهنمایی کنید که باید چکار کنم.
    با تشکر
    به جز قضایای مثل اشتباه وارد کردن پسورد (که از جمله موارد اینطور اشتباهها عوض کیبرد به فارسی هست و جا به جا زدن و...) و... خطاهای کاربری میشه این فرضیه را هم مطرح کرد که فردی که قصد نفوذ به آیدی شما را داشته و یا قصد اذیت کردن و یا هر چیز دیگری در سایت یاهو در هنگاک لاگین کردن آیدی شما را با 3 یا 5 بار وارد کردن پسورد اشتباه برای مدت موقتی مسدود کرده ! (که تا آنجا که من یادم میاد 24 ساعت بود)

تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

آخه خداوکیلی یاهو چی داره که همه تون بهش رای دادید... بدترین سرویس ایمیل جهان رای دادن داره...؟؟؟

اونوقت برترین سرویس ایمیل جهان یعنی Windows Live Hotmail رو هیچ کدومتون بهش رای ندادید...

خودتون یه کمی فکر کنید و اگه با Window Live Hotmail و GMail کار کرده باشید میفهمید که یاهو 10 سال عقبه...

یه ایمیل کند و نا امن و عقب مونده ای مثل یاهو رای دادن داره...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟ نه واقعا می ارزه به رای شما...؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام عزیز حان ! شما داری بیخودی خودت را ناراحت میکنی ! و این حرفم دلیل داره ! الآن برات توضیح میدم :

ببین همه دوست دارند به نوعی در این دینای مجازی با هم ارتباط داشته باشند که خب مسملما 95% آدمها نظر میدند که مسنجر یاهو بهترینه ! به تبع این که فرد میره مسنجر را میگیره از سرویس میلسش هم اشتفاده میکنه ! و چون خیلی الز کاربران با این مسائل جدی برخورد نمیکنند یعنی کاربر حرفه ای اینترنت نیستند این تعداد آمار چیز خیلی عجیبی نیست ! ولی من ابز این نظر سنجی را به نوعی پیشرفت در رفتار و عملکرد کاربران ابیرانی میدونم چونن هم اکنون جیمیل و یاه هر کدام 22 رای در یک سطح هستند! واین خود جای بسی خوشحالی است !

به بهترین مثل در این زمینه اشاره میکنم که دقیق متوجه ی حرفهام بشید !

قضیه ی استفاده کننندگان اینترنت از موروگر تحت وب هست! به تبع اینکه قشر عظیمی از افراد دنیا از سیستم عامل ویندوز استفاده میکنند ، به همان ترتیب از مرورگر اینترنت اکسلورر نیز استفاده میکنند! حالا شما بیا حالی کن که فایرفاکس و اپرا بهترند ! ولی یه جورایی هم بهشون حق میدم چون خیلی براشون اهمیت نداره و زیاد هم اهل ریسک و عمل نیستند وگرنه مطمئنا نتایج بهتری میگرفتند !

پس بنابراین گستردن نظرات افرادی مثل شما و من و خیلیهای دیگه که حرفه ای هستیم شاید بسیار صحیح و مقبول باشه ولی واقعا قبولاندن نظرات کاری بسی مشکل و به نظرم بیهوده است!

قربانتان: مصطفی عشقی

3. این کاربر از mostafaeshghi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه senator mj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    جلوی مانیتور

پيش فرض

اقا ما داشتیم ایمیل را چک میکردیم که روی هر فولدری کلیک میکنم باز همون این باکس را باز میکنه.
    مثلا اسپم یا یکی از فولدر های که برای گروه اینترنتی مورده علاقم ساختم را کلیک میکنم بازم همون این باکس را نمایش میده.کمک کنیییید.در ضمن توی نسخه بتا ایمیلم میتونم میل هارو چک کنم.
    مشکل با میل کلاسیک دارم.
    yahoo!mile

You've stumbled upon a temporary problem we're having with Yahoo! Mail. Usually this problem gets resolved quickly, without you doing a thing.

Thanks,
    The Yahoo! Mail Team

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

به جز قضایای مثل اشتباه وارد کردن پسورد (که از جمله موارد اینطور اشتباهها عوض کیبرد به فارسی هست و جا به جا زدن و...) و... خطاهای کاربری میشه این فرضیه را هم مطرح کرد که فردی که قصد نفوذ به آیدی شما را داشته و یا قصد اذیت کردن و یا هر چیز دیگری در سایت یاهو در هنگاک لاگین کردن آیدی شما را با 3 یا 5 بار وارد کردن پسورد اشتباه برای مدت موقتی مسدود کرده ! (که تا آنجا که من یادم میاد 24 ساعت بود)
    mostafaeshghi جان الآن 3 روز میگذره ولی همچنان مسدود شده من والا موندم چرا اینطوری شده آخه کسی پسورد ما رو نداشت که بخواد بره خیلی سخته من با آی دیم و اون همه اد لیست کلی کار میکردم خواهشا چاره ای ببگید که درست بشه

آخر فروم باز ravani_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

سلام

mostafaeshghi اولا دستت درد نکنه

دوما گفتی :

1- میلهای جیمیل و هاتمیل در بالاترین سطح امنیت هستند والبته متذکر بشم که بزرگترین عامل امنیت و عدم نفوذ خودتان هستید که باید راهکارهای مناسبی را در استفاده از سرویس میل در پیش بگیرید !

اگه میشه در مورد این راهکارها کامل و دقیق بهم بگو و اگه برنامه های برای افزایش امنیت می دنی مفصل بگو .

خیلی ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

mostafaeshghi جان الآن 3 روز میگذره ولی همچنان مسدود شده من والا موندم چرا اینطوری شده آخه کسی پسورد ما رو نداشت که بخواد بره خیلی سخته من با آی دیم و اون همه اد لیست کلی کار میکردم خواهشا چاره ای ببگید که درست بشه
    نگفتم کسی پسورد را داشته ، دقت کنی در یک قسمت گفتم شخصی قصد اذیتت را داشته و با دانستن آیدیت یهعه تعداد مشخصی پسورد را اشتباه وارد کرده و اکانتت را مسدود کرده!

دوستان اگر اطلاعات دارند بگند که اکانت یاهو که به این شکل مسدود میشه تا چند روز مسدود میماند؟!

آخر فروم باز ravani_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

سلام

دوما گفتی :

1- میلهای جیمیل و هاتمیل در بالاترین سطح امنیت هستند والبته متذکر بشم که بزرگترین عامل امنیت و عدم نفوذ خودتان هستید که باید راهکارهای مناسبی را در استفاده از سرویس میل در پیش بگیرید !

اگه میشه در مورد این راهکارها کامل و دقیق بهم بگو و اگه برنامه های برای افزایش امنیت می دنی مفصل بگو .

خیلی ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

سلام

دوما گفتی :

خیلی ممنون
    دوست عزیز! پستتان را خواندم ! ولی نیاز به یه کم زمان داره! که من مطلب را آماده کنم! انشاءالله تا فردا در اختایرتون میگذارم !

قربانت مصطفی عشقی

10. این کاربر از mostafaeshghi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mm_yaghoob's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

جي ميل بهترينه ولي چند روزه داره منو اذيت مي كنه و نمي تونم وارد اون بشم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و هميشه ارورر زير ر ميده البته فقط با فاير فاكس

Secure Connection Failed

کد:
    uses an invalid security certificate.

The certificate will not be valid until 2008/05/02 09:32 ب.ظ.

(Error code: sec_error_expired_certificate)

* This could be a problem with the server's configuration, or it could be someone trying to impersonate the server.

* If you have connected to this server successfully in the past, the error may be temporary, and you can try again later.

Or you can add an exception…
    چي كار بايد كرد

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

9

uses an invalid security certificate

The certificate will not be valid until 2008/05/02 09:32

(Error code: sec_error_expired_certificate)…
    اینی که شما میگید یعنی گواهی نامه امنیتی (مربوط به SSL و https) در تاریخ 2 می 2008 باطل شده... این خیلی چیز عجیبیه... چون گوگل هیچ وقت یه چنین اتفاقی براش نمیفته...

شما از آدرس زیر استفاده کنید و اگه درست نشد بازم بگید:

کد:
    در ضمن شما باید اطمینان داشته باشید که آدرس رو درست میزنید چون سایتای بسیاری هستن که اسامی نزدیک به سایتای معروف و شما با اشتباه نوشتن اسم سایت های معروف ممکنه از سایتای خطرناکی سر در بیارید و حتی ممکنه یوزر و پسوردتون رو هم توی اون سایتا بزنید...........................

اگه بازم مشکل داشتی فایرفاکس رو پاک کن و دوباره نصب کن... اگه بازم مشکل داشتی بگو... ورژن فایرفاکست و همچنین اینکه چند وقته اینجوری میشه رو هم بگو...

Last edited by Cleeev; 04-08-2008 at 02:31.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •