تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 38 از 543 اولاول ... 283435363738394041424888138538 ... آخرآخر
نمايش نتايج 371 به 380 از 5429

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

بله ، هشت شهر اول ایران : قم تهران کرج شیراز مشهد تبریز اهواز . شد هشت تا درسته ؟ البته فقط اسما ، اصفهان هم که از قبل بود

و مناطق آزاد ارس چابهار و آستارا ترکیه
    فقط اسمها هست
    تهران که پایتخت هست من رفتم تقاضا بدم با اینکه مجتمع ۶۰ واحدی هم هست
    گفت برث ۳۰ تا از شاکنین بگو بیان درخپاست بدن انگار من بیکارم دونه دونه دستشونو بگیرم بیام درخواست بدم

2. 2 کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

فقط اسمها هست
    تهران که پایتخت هست من رفتم تقاضا بدم با اینکه مجتمع ۶۰ واحدی هم هست
    گفت برث ۳۰ تا از شاکنین بگو بیان درخپاست بدن انگار من بیکارم دونه دونه دستشونو بگیرم بیام درخواست بدم

باید مثل دوست عزیز مالک زرنگی میکردی و به اسم شرکت و حقوقی ، ثبت نام میزدی . اون مثل اینکه این کارو کرده . شرکت ثبت کرده الانم باهاش بازی میکنه

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

باید مثل دوست عزیز مالک زرنگی میکردی و به اسم شرکت و حقوقی ، ثبت نام میزدی . اون مثل اینکه این کارو کرده . شرکت ثبت کرده الانم باهاش بازی میکنه
    فکر نکنم واسه اینکار ثبت کرده باشه چون انقدر رله نیست که اینکار رو یکنی
    ایشون احتمالا شرکت داشتن یعنی شرکت بوده و برای اون گرفتن یا به اسم اون

ولس کلا سیستم ثبت نامش خیلس مسخرست هر جور شده میخوان منصرفت کنند
    رییس مرکز میگفت همین adsl سرعتش خوبه بیشتر میخوای چی کار

5. 3 کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

نه بابا زرنگی چیه،شرکت رو داشتیم از قبل و خودشون اومدن گفتن که فیبر میدیم بیاین ثبت نام کنید.وگرنه نت مذخرف مملکت ارزش این زرنگیها رو نداره.در کل نسبت به هزینه و زمانی که صرفش کردم اون کیفیت رو نداره

7. 5 کاربر از malek911 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من یک سوالی برام پیش اومده ، من اگر این سرویس رو درخواست بدم ، میان روی همون سیم های مسی فعال میکنند یعنی جایگزین سیم مسی میشه کلا یا چیز جدایی هست ؟ از این نظر میپرسم که من الان روی خط مسی پارس آنلاین دارم و تقریبا راضی هستم ، ولی اگر این تانوما رو بگیرم این پارس آنلاین یا اینترنت هایی دیگه اگر روی خطوط مسی داشته باشم قطع میشند ؟ چون اگر اینطوری باشه و راضی نباشیم دیگه راه برگشتی هم نیست

9. این کاربر از qosmio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

من یک سوالی برام پیش اومده ، من اگر این سرویس رو درخواست بدم ، میان روی همون سیم های مسی فعال میکنند یعنی جایگزین سیم مسی میشه کلا یا چیز جدایی هست ؟ از این نظر میپرسم که من الان روی خط مسی پارس آنلاین دارم و تقریبا راضی هستم ، ولی اگر این تانوما رو بگیرم این پارس آنلاین یا اینترنت هایی دیگه اگر روی خطوط مسی داشته باشم قطع میشند ؟ چون اگر اینطوری باشه و راضی نباشیم دیگه راه برگشتی هم نیست
    vdsl رو روی سیم مسی میدن که در واقع اینطور میشه گفت که اونم نمیدن
    ولی اگه واگذار میکردن بایستی اول adsl رو قطعش میکردی .
    دوست عزیز اگه راضی هستی برای چی میخای هزینه الکی متحمل بشی !؟

11. 2 کاربر از essien بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

vdsl رو روی سیم مسی میدن که در واقع اینطور میشه گفت که اونم نمیدن
    ولی اگه واگذار میکردن بایستی اول adsl رو قطعش میکردی .
    دوست عزیز اگه راضی هستی برای چی میخای هزینه الکی متحمل بشی !؟
    یعنی پس اگر این تانوما رو بگیریم باید با adsl شرکت های دیگه خدافظی کنیم ؟
    دلیلش اینه که من 2 تا اینترنت دارم ، یکی پارس آنلاین برای خودم و گیم استفاده میکنم که پینگش خوبه ، یک اینترنت هم از مخابرات 1 مگ نامحدود دارم برای استفاده بقیه اعضای خونه ولی سرعتش و کیفیتش پایینه و میخواستم جای این بگیرم.

13. این کاربر از qosmio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

پارس آنلاین که adsl ه دوست گرامی ، این تانوما از مرکز تا پشت مودم شما ارتباط نوری لیزری هست ! فقط از پشت مودم تا کامپیوتر نیم متر کابل شبکه میزنه

خط تلفن رو هم رو همون فیبر نوری داری ، یعنی با همون پورت rj11 میخوره پشت مودم نوری شما ، یعنی اگه خیلی اینترنت دوست نداری تلفن سرجاشه

بهترین پینگ هم اصلا مال مخابرات ه فقط سایت و سیستم اش یه کم زاغارته و مثل پارس آنلاین جینگیل پینگیل نداره

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

یعنی پس اگر این تانوما رو بگیریم باید با adsl شرکت های دیگه خدافظی کنیم ؟
    دلیلش اینه که من 2 تا اینترنت دارم ، یکی پارس آنلاین برای خودم و گیم استفاده میکنم که پینگش خوبه ، یک اینترنت هم از مخابرات 1 مگ نامحدود دارم برای استفاده بقیه اعضای خونه ولی سرعتش و کیفیتش پایینه و میخواستم جای این بگیرم.
    نامحدود مخابرات فایده نداره اصلا ...
    تبدیل به حجمیش کن و اعصابشم داشته باش چون مثل من که چند روزیه سر نویز و ... باهاشون کلنجار میرم ممکنه شما هم این بلا سرت بیاد .
    واقعا سیستماشون ذاقارته . ولی وقتی بدون قطع و وصلی برقرار بشه سرعت 16 مگ با پینگ مناسبی در اختیارته .

در مورد تانوما یه مساله رو بهت بگم ، صرف نظر از اینکه سرویس بگیری یا نه باید ماهی 60 تومن پول آبونمانشو بدی . میگم هزینه الکی میکنی همین چیزاس ...
    اگه ولی سرعت بالاتر از adsl میخای برو یا از مبین نت یا ایرانسل Td-lte بگیر . قیمتشام یه سر بزن ...

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

انتقاد دوباره نمایندگان مجلس به واگذاری شرکت مخابرات؛

مالکیت فیبرنوری باید از شرکت مخابرات به دولت بازگردد
    به گزارش تماس نیوز، علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نحوه واگذاری سهام مخابرات ایران به صورت بلوکی، خواستار طرح مجدد تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری این شرکت مطابق با اصل 44 قانونی اساسی شد.به گفته وی، اسناد واگذاری مخابرات ایران نیازمند شفاف سازی و آشکار شدن است.رمضانعلی سبحانی فر نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به بندهایی از برنامه ششم توسعه خواستار، بازگرداندن داکت و فیبرنوری از مخابرات به دولت شد.به گزارش تماس نیوز، اظهارات اخیر نمایندگان عضو فراکسیون شفاف سازی و سالم سازی اقتصاد و انضباط مالی درحالیست که چندی پیش یکی از رسانه از برگشت آخرین چک خرید شرکت مخابرات در واگذاری آن خبر داد.ضمن اینکه تاکنون در انتقادها و صحبت های ارایه شده از سوی مقامات و کارشناسان در مورد شرکت مخابرات، بحثی در مورد برگشت مالکیت فیبرنوری نشده بود و تنها بازگشت مالکیت سیم مسی مطرح بود.

17. 3 کاربر از mohandes23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 14 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 14 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •