تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 24 از 24

نام تاپيک: سوال (با صدای وحشتناک هارد چیکار کنم؟)

حـــــرفـه ای ALIAK28's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری!

پيش فرض

دوست من !
    کاشکی این مساله رو تو یک تاپیک جداگانه و با عنوان مربوطه مطرح کنید. در ضمن تو همین زمینه اگر در انجمن جستجو انجام بدید به نتایج خوبی می رسید.
    اول پاور و همچنین اتصالات رو بررسی کنید. بعد سراغ بقیه قطعات برید

آخر فروم باز Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Somewhere nearby,Who Cares

پيش فرض

ماله منم بد جوری صدا می کنه مب گم بد جور می شنوی بد جور می خوام برم تو مای کامپیوتر یه 5 ثانیه خرخرخرخر بعدش قرقرقرقر زیییییی خرررررر تخ گگگ می کنه . صداش واقعا بد جوریه . راستی من چجوری بفهمم هاردم پلاسه (روش که چیزی نوشته نبود ) مکستور 120 هستش و 6 ماهم بیشتر نیست خریدمش . از همون اول همینجوری خرخرخرخر می کرد .

آخر فروم باز Mirage's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

1

نقل قول نوشته شده توسط Master
    ماله منم بد جوری صدا می کنه مب گم بد جور می شنوی بد جور می خوام برم تو مای کامپیوتر یه 5 ثانیه خرخرخرخر بعدش قرقرقرقر زیییییی خرررررر تخ گگگ می کنه . صداش واقعا بد جوریه . راستی من چجوری بفهمم هاردم پلاسه (روش که چیزی نوشته نبود ) مکستور 120 هستش و 6 ماهم بیشتر نیست خریدمش . از همون اول همینجوری خرخرخرخر می کرد .
    فرمت درایوت رو به NTFS تغییر بده و هر چند وقت هاردت رو دفراگمنت کن، احتمالا سرعتش بالاتر بره، اگه انتی ویروس داری این کندی میتونه مال اون هم باشه.

دقیق یادم نیست ولی فکر کنم روی هارد های پلاس سرعت دور رو 7200 نوشته
    اگه شش ماه که خریدی حتما پلاسه.

من که امتحان کردم هارد پلاس با معمولی توی سرعت فرق آنچنانی نمی کردن، ولی هارد هایی که 8مگ بافر دارن سرعتشون خیلی بالاتره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdidll's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    لينوكس

پيش فرض

سلا دوست عزیز من قبلا همچین سوالی رو یکی از دویتان مطرح کده بودند که دوست عزی mahe ziba جواب رو دادند
    که فکر کنم بدردتون بخوره
    گاهي مواقع اين صدا مرگ هارد رو اعلان ميكنه. از نظر احتياط هر چيز مهمي رو كه روش دارين يك جايي ذخيره كنين.
    بعد اينكه ايا پيغام اشتباهاتي رو بهتون ميده يا نه؟
    مثلا وقتي دنبال يك فايل ميگردين و در حالي كه مطمينين كه اونو دارين ولي ويندوز پيداش نميكنه. يا اگرميببنين كه نام فايلها عجيب غريب شدن و يعني يك حروف عجيب غريبي هستن. در اينصورت يعني يك نرم افزار هست كه مشكل ايجاد كرده و اغلب اوقات بعضي نرم افزار بازيها لين مشكلو پيش ميارن.
    در اينصورت يك scandisck كنين يا از يك نرم افزار ديگه اي براي پيدا كردن اشتباه استفاده كنين.
    اگر مشكلي پيدا شد كه شانس اوردين و هارد سالمه و مشكل اشتباه رو هارد و فايلها بوده.
    بعد اگر از اين نظر مشكلي نبود به ترتيب رو اين 4 تا لينك كليك كنين و بگين صدايي كه ميشنوين كدوم يكي از اين صداهاست.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر شبيه سومي بود كه يعني مرگ هارده كه اعلان ميكنه.

اولي هار د اشكالاتي داره.
    دومي اشكال هد و اينكه هارد كمي صدمه ديده و به احتمال زياد داده هايي از دست رفتن.
    چهارمي يعني هدها با هارد تصادم ميكنن.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •