PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرتون راجع به MVM 110 چیه؟

soooot
21-06-2010, 21:33
سلام
نظرتون راجع به MVM 110 چیه؟
قیمتش چقدره؟ ( اینطوری که تو سایت مدیران خودرو نوشته هم 4 سیلندر داره هم 3 سیلندر، قیمت هر دوش چقدره؟ )
آیا از پراید بهتره؟

AmiRreZA_RAcEr
21-06-2010, 21:39
من که پراید رو بهش ترجیج میدم اما مورد استفاده شما رو نمیدونم که بخوام راحت راهنماییت کنم ! ولی خوب پراید بهتره مخصوصا هاچبکش !

joe_satriani
21-06-2010, 21:50
هيچ نظري در مورد MVM جماعت ندارم :2: :31:

armin_punisher6
21-06-2010, 23:07
mvm ماشینیه که خوراک خانمهاست.اگه دنبال شتاب و سرعت بیشتری برو پراید بگیر.ولی اگه نمیخوای یه ماشین جواد بشینی که اندازه ایرانسل زیاد شده برو سمت mvm.

mmiladd
21-06-2010, 23:12
واسه خانم ها مناسبه... البته به خانم های مجرد بیشتر میاد...!

irinn65
22-06-2010, 01:10
اگه دنبال کیفیت نسبتا خوب و مصرف بسیار پایین بنزین در این شرایط هستی ام وی ام 4 سیلندر
(خیلی از پسرا هستن که ام وی ام سوار میشن)4سیلندر با ای بی اس حدود 9یا9500هستش
اگه بدنبال محکم بودن و فضای اتاق بزرگ و گاز سوز بودن هستی روا سال
اگه ارزانی و زیاد بودن قطعات راحتی برات مهمه پراید

irinn65
22-06-2010, 01:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soooot
22-06-2010, 02:17
آیا MVM دنده اتوماتیک هم تو ایران به فروش میرسه؟
اگر هست قیمتش چنده؟
نوع 3 سیلندر قیمتش چنده؟
آیا قدرت 3 سلیندر با 4 سلیندر خیلی تفاوت داره؟ ( فرض کنید قراره با این ماشین خانوم دکتر از خونه بره مطب و از مطب برگرده خونه )
از نظر راحتی راننده و راحتی صندلی و جا دار بودن چطوره؟ از پراید بهتره یا بد تر؟ ( برای حد اکثر قد 180 )

soooot
22-06-2010, 21:43
یه دونه خریدیم. ( 4 سیلندر )

irinn65
23-06-2010, 00:16
اول اینکه مبارک باشه با ای بی اس خریدین؟(چون بهتره)چند خریدین و چه رنگی؟
دوم اینکه بله دنده اتوماتیک هم بفروش میرسه حدود 11,500هستش
سوم اینکه فکر میکنم 3سیلندرش حدود800سی سیه اما 4سیلندرش 1,100سی سی هستش
و اینکه خب از پراید که کوچیکتره اتاقش

AmiRreZA_RAcEr
23-06-2010, 01:24

مبارک باشه ! مشاوره درست و حسابی که نگرفتی
بیا یه توضیحی بده شاید دوستان دیگری هم بخوان بخرن و راهنمایی بشن
ممنون
:11:

soooot
23-06-2010, 02:21
آره، یکی از اعضای خانواده میخواست، هر چی بهش گفتم صبر کن بیشتر تحقیق کنیم، صبر نکرد.
امروز یه دونه چهار سیلندر خرید ( دنده اتوماتیک نیست )، فردا تحویلش میدن. ( خدمات گارانتی و... هم با سایپا هست )
فکر کنم قیمتش 8850000 تومن شد به علاوه یه چک 1200000 تومن برای شش ماه دیگه ( یه خورده بالا و پایین ) یعنی در کل 1050000 تومن شد.
اگر این خوب در بیاد منم یه Tiggo میخرم، بین 206 و تندر 90 دو دل بودم که Tiggo رو دیدم، یه شاسی بلند با قیمت 12 میلیون! با امکانات یه ماشین 30 میلیونی.
البته اینجا در موردش پرسیدم ولی هیچ کس کمک نمیکنه!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
به نظر خودم در بین شاسی بلند ها از بد قیافه ترین ها هست، ولی بازم با این قیمتش وسوسه کننده هست.

irinn65
24-06-2010, 00:31
آره، یکی از اعضای خانواده میخواست، هر چی بهش گفتم صبر کن بیشتر تحقیق کنیم، صبر نکرد.
امروز یه دونه چهار سیلندر خرید ( دنده اتوماتیک نیست )، فردا تحویلش میدن. ( خدمات گارانتی و... هم با سایپا هست )
فکر کنم قیمتش 8850000 تومن شد به علاوه یه چک 1200000 تومن برای شش ماه دیگه ( یه خورده بالا و پایین ) یعنی در کل 1050000 تومن شد.
اگر این خوب در بیاد منم یه Tiggo میخرم، بین 206 و تندر 90 دو دل بودم که Tiggo رو دیدم، یه شاسی بلند با قیمت 12 میلیون! با امکانات یه ماشین 30 میلیونی.
البته اینجا در موردش پرسیدم ولی هیچ کس کمک نمیکنه!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
به نظر خودم در بین شاسی بلند ها از بد قیافه ترین ها هست، ولی بازم با این قیمتش وسوسه کننده هست.
مطمئنی 12میلیونه تیگو؟از کجا پرسیدی قیمتشو؟!اگه اینطوری باشه واقعا عالیه........
اما بازم پرسوجو کن واااااااااااااای

irinn65
24-06-2010, 01:52
خودروهاي داخلي چقدر مي‌سوزانند؟

طبق آخرين اعلام دولتي‌ها، قانون هدفمند کردن يارانه‌ها که حذف تدريجي بنزين سهميه‌اي و گراني اين سوخت را در پي دارد، نيمه دوم امسال اجرا مي‌شود و اين در شرايطي است که سهم زيادي از خودروهاي سواري توليد داخل، از مصرف سوخت بالايي برخوردارند.

بر اساس آخرين گزارش سازمان بازرسي کيفيت استاندارد ايران در رابطه با مصرف سوخت خودروهاي داخل کشور، mvm 110 عنوان کم مصرف ترين خودرو ساخت داخل معرفي شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soooot
24-06-2010, 11:53
خب، الان ما MVM رو خریدیم و آوردیم و پارکش کردیم در خونه.
یه MVM سفید.
و اما شرح ماجرا:
1- نمایدنگی مدیران خودرو بیشتر به یه بنگاه کلاه برداری و چاله میدان شبیه بود، در حدی که مدیر نمایندگی هنگام شمردن پول چند بار سعی کرد چند تا از تراول ها رو بدزده!!! هر بار یکی از تراول ها رو توی اون یکی دستش نگه میداشت و میگفت یه دونه کمه!
2- افراد درون نمایندگی بی ادب بودن و اجازه نمیدادن ماشین رو برسی کنیم، حتی وقتی که پولش رو داده بودیم!!!
3- مدیر نمایندگی با کلی هارت و پورت یه روز قبل از تحویل روی سربرگشون نوشت که ضمانت میکنه که ماشین رو فردا پلاک شده تحویل بده و مهر و امضا کرد، وقتی پول رو دادیم با هزار و یک بهونه پلاک کردن رو انداخت برای هفته دیگه!
4- رفتیم یه دور با ماشین زدیم دیدم کولرش باد گرم میزنه، بردیم نمایندگی با بد اخلاقی ( حالا دیگه پول رو گرفته بود و رفتارش بیشتر شبیه سگ شده بود ) گفت سوزنیش خرابه و کولرش گاز خالی کرده، بذارید اینجا و برید بعد از ظهر بیاید براتون درستش کنم، بعد از ظهر رفتیم میگفت باید 15 هزار تومن پول گاز کولر رو بدید!
5- نمایندگی ازمون یه پولی به عنوان دلالی میخواد! من نمیدونم این چه نمایندگیی هست! انگار میخوایم ماشین دست دوم از بنگاه بخریم.
6- خاک بر سر کل شرکت مدیران خودرو با این نمایندگی های دزد و کلاه بردارش.
خب حالا بریم سر خود ماشین:
1- من هنوز باهاش رانندگی نکردم ولی در حالت ایستاده وقتی موتورش روشنه با وقتی موتورش خاموشه هییییچ فرقی نداره وحتی صدای مورچه هم از موتورش در نمیاد.
2- کیفیت بدنه وقتی بهش نگاه میکنی خوبه ولی وقتی یکم روی کاپوت فشار میاری متوجه میشی که خیلی خیلی بدنش نازکه.
3- کیفیت پلاستیک داخلش از کیفیت پلاستیک های پراید یکم ( خیلی کم ) پایینتره.
4- امکاناتش به اندازه امکانات یه ماشین 30 میلیونی هست!
5- سقفش بسیااااااااااااار بلند تر از اونی هست که به نظر میرسه، یعنی وقتی من تو اسپورتج هم میشینم سرم با سقف همین قدر فاصله داره، صندلی های عقب زیاد مناسب نیست ولی برای سرنشین های جلو به جرات میتونم بگم از پراید بیشتر جا داره. ( البته نه برای آدم های خیلی چاغ و پهن، صندلی های پراید یکم پهن تر هست )
6- از اونجایی که موکت کف نداره و جنس پارچه صندلی ها هم خیلی نازکه اولین کار اینه که موکت کف براش بخریم و صندلی هاش رو روکش کنیم.
7- به نظرم باتری هاش ضعیف میاد چون وقتی مثلا چراغ ترمز روشن میشه چراغ اتاق کم نور میشه و...، حالا دقت نکردم ببینم پراید و... هم اینجوری هستن یا نه.
8- کاپوتش رو زدم بالا، موتورش بسیار کوچیکه ( چهار سیلندره ).
9- کولرش قوی هست، قوی تر از پراید ( یکم ).
10- ظاهرش ( هم داخل و هم خارج ) بسیار مدرن تر از پراید و ماشین های هم قیمت خودش هست.
به نظر من بهترین ماشین برای دختر هایی هست که پولشون زیر ده میلیونه. ( تو خونه ما هم یه دختر اینو خریده )

irinn65
25-06-2010, 01:20
خب، الان ما MVM رو خریدیم و آوردیم و پارکش کردیم در خونه.
یه MVM سفید.
و اما شرح ماجرا:
1- نمایدنگی مدیران خودرو بیشتر به یه بنگاه کلاه برداری و چاله میدان شبیه بود، در حدی که مدیر نمایندگی هنگام شمردن پول چند بار سعی کرد چند تا از تراول ها رو بدزده!!! هر بار یکی از تراول ها رو توی اون یکی دستش نگه میداشت و میگفت یه دونه کمه!
2- افراد درون نمایندگی بی ادب بودن و اجازه نمیدادن ماشین رو برسی کنیم، حتی وقتی که پولش رو داده بودیم!!!
3- مدیر نمایندگی با کلی هارت و پورت یه روز قبل از تحویل روی سربرگشون نوشت که ضمانت میکنه که ماشین رو فردا پلاک شده تحویل بده و مهر و امضا کرد، وقتی پول رو دادیم با هزار و یک بهونه پلاک کردن رو انداخت برای هفته دیگه!
4- رفتیم یه دور با ماشین زدیم دیدم کولرش باد گرم میزنه، بردیم نمایندگی با بد اخلاقی ( حالا دیگه پول رو گرفته بود و رفتارش بیشتر شبیه سگ شده بود ) گفت سوزنیش خرابه و کولرش گاز خالی کرده، بذارید اینجا و برید بعد از ظهر بیاید براتون درستش کنم، بعد از ظهر رفتیم میگفت باید 15 هزار تومن پول گاز کولر رو بدید!
5- نمایندگی ازمون یه پولی به عنوان دلالی میخواد! من نمیدونم این چه نمایندگیی هست! انگار میخوایم ماشین دست دوم از بنگاه بخریم.
6- خاک بر سر کل شرکت مدیران خودرو با این نمایندگی های دزد و کلاه بردارش.
خب حالا بریم سر خود ماشین:
1- من هنوز باهاش رانندگی نکردم ولی در حالت ایستاده وقتی موتورش روشنه با وقتی موتورش خاموشه هییییچ فرقی نداره وحتی صدای مورچه هم از موتورش در نمیاد.
2- کیفیت بدنه وقتی بهش نگاه میکنی خوبه ولی وقتی یکم روی کاپوت فشار میاری متوجه میشی که خیلی خیلی بدنش نازکه.
3- کیفیت پلاستیک داخلش از کیفیت پلاستیک های پراید یکم ( خیلی کم ) پایینتره.
5- سقفش بسیااااااااااااار بلند تر از اونی هست که به نظر میرسه، یعنی وقتی من تو اسپورتج هم میشینم سرم با سقف همین قدر فاصله داره، صندلی های عقب زیاد مناسب نیست ولی برای سرنشین های جلو به جرات میتونم بگم از پراید بیشتر جا داره. ( البته نه برای آدم های خیلی چاغ و پهن، صندلی های پراید یکم پهن تر هست )
6- از اونجایی که موکت کف نداره و جنس پارچه صندلی ها هم خیلی نازکه اولین کار اینه که موکت کف براش بخریم و صندلی هاش رو روکش کنیم.
7- به نظرم باتری هاش ضعیف میاد چون وقتی مثلا چراغ ترمز روشن میشه چراغ اتاق کم نور میشه و...، حالا دقت نکردم ببینم پراید و... هم اینجوری هستن یا نه.
8- کاپوتش رو زدم بالا، موتورش بسیار کوچیکه ( چهار سیلندره ).
9- کولرش قوی هست، قوی تر از پراید ( یکم ).
10- ظاهرش ( هم داخل و هم خارج ) بسیار مدرن تر از پراید و ماشین های هم قیمت خودش هست.
به نظر من بهترین ماشین برای دختر هایی هست که پولشون زیر ده میلیونه. ( تو خونه ما هم یه دختر اینو خریده )
ممنون از توضیحات کامل حالا در هنگام حرکت سرعت شتاب مصرف نرمی و .....هم اگر اطلاعاتی داشتید بزارید ممنون

mania2000
27-06-2010, 14:19

مبارکه با مصرف سوخت کمی که داره تقریبا همه گیر شده .. درمورد قیمت تیگو حدود 30 میلیون فکر کنم قیمت خورده ... معمولا نمایندگی های ایرانی وقتی دیدند از مشتری دارند بی ادب می شوند مثل مدیران که شما گفتید قبل از پول دادن چاکر آدم هستند بعد از گرفتن پول گرفتن دشمن خونی می شوند و مشتری را نمی شناسند .

AmiRreZA_RAcEr
27-06-2010, 23:07

چه امکاناتی ؟!؟!؟

mania2000
28-06-2010, 12:58
چه امکاناتی ؟!؟!؟

E: ام وی 110 --- MV 110
تجهيزات:
خودروهاي اقتصادي كره اي معمولا داراي تجهيزات قابل قبولي هستند. ولي چيني ها پارا از اين هم فراتر گذاشته اند و سطح تجهيزات آنرا نسب به دوو ماتيز ارتقا داده اند:

شيشه بالابر برقی (جلو و عقب)
آينه‌های بغل برقی
راديو پخش استريو
فرمان هيدروليك
تهويه مطبوع
دورشمار موتور
پروژكتور مه شكن جلو و عقب
قفل مركزي همراه با كنترل از راه دور و قابليت خودكار بستن پنجره ها پس از قفل شدن دربها(سيستم ضد سرقت)
بازكننده درب مخزن سوخت و صندوق بار
برف پاكن و شيشه شوي عقب + تايمر برف پاک‌کن+گرم‌کن شيشه عقب + بال عقب و...
[hr:1c792ac34c]
قرار گيري كليدهاي بالابر پنجره ها بروي خود دربها نسبت به ماتيز بهتر است. اما در مقابل پخش صوت آن كم كيفيت است. به نظر ميرسد در گرماي تابستان تهويه مطبوع آن قدرت لازم را براي تهويه سريع هوا نداشته باشد و اينكار نياز به گذشت زمان دارد. ضمن آنكه به محض استفاده از تهويه مطبوع با افت توان موتور مواجه ميشويم. در كل ليست مناسبي را براي تجهيزات ميبينيم ولي در بعضي موارد اين تجهيزات كارايي مطلوب ندارند.

توانايي هاي حركتي:
مشخصات فني ام وي ام به شرح زير است:
موتور: 3 سيلندر 812 سی‌سی
گيربكس:معمولی 5 دنده جلو/اتوماتيک (انتخابی)
قدرت موتور: 52 اسب بخار
كه مهمترين تغيير آن نسبت به ماتيز استفاده از چهار سوپاپ در هر سيلندر است. اگر طالب خودرويي نرم و آرام شهري باشيد تا حدودي ام وي ام به نياز شما پاسخ خواهد گفت. ولي اگر كمي به سطح توقع خود بيفزاييد و يا حتي بخواهيد توانايي هاي آن را با خودرويي همچون پرايد مقايسه كنيد ام وي ام حرف چنداني براي گفتن نخواهد داشت.
هندلينگ آن براي يك ميكرون(خودروي كوچك شهري) معمولي است و از نظر شتابگيري 0-100 با دارا بودن زمان 17 ثانيه كند عمل ميكند. كشش آن در سربالايي ها به همراه سرنشين و بار كم خواهد بود.
سيستم ترمز و گيربكس چندان قوي نيست و عملكردي معمولي دارد.
سر و صداي داخل كابين و مخصوصا قسمت عقب همواره مورد شكايت مصرف كنندگان قرار ميگيرد. كه به دليل عدم انطباق قطعات آن از همان روز اول هم وجود دارد. تعليق چرخ عقب ضعيف است و كوچكترين ضربات وارده را به اتاق وارد ميكند.

مشخصات فني ام وي ام 110 به شرح زير است:
شتاب0-100 : 17 ثانيه
حداكثر سرعت:140 كيلومتر
وزن:850 كيلوگرم
فرمان هيدروليك
نيروي محركه: محور جلو
ترمز جلو:ديسكي
ظرفيت باك: 35 ليتر
ابعاد لاستيكها: 155/60R13x77H
طول:3550mm
عرض:1495mm
ارتفاع:1485mm
فاصله محور چرخها:2340mm

shutdown
01-07-2010, 18:41
به نظر من که ماشین مناسبیه....هم کوچیکه هم با این وضعیت مصرفش کمه:دی

MoBn
01-07-2010, 18:54
سلام ما یک زمان این ماشین رو داشتیم ! دوست من ماشین خوبیه ولی زور نداره ! منظورم 3 سیلندرشه ! ماشین خیلی خوبیه در کل ولی به نظر من آدم 8 ملیون بخواد بده به این یکم بیشتر پول بزاره بره یه ماشین 4 سیلندر بخره خیلی بهتره! فرمون محشر و تیزی داره ! ماشین ریزه میزه ای هست ولی جون داره :31:

irinn65
02-07-2010, 00:35
درسته به نظرم 4سیلندرشو میشه روش فکر کرد البته با ای بی اس و البته برای بانوان!!

farshad bugatti
03-07-2010, 16:45
فقط قیمتش خیلی گرونه! قیمت 200/10 برای mvm خیلی زیاده!

irinn65
05-07-2010, 01:03
فقط قیمتش خیلی گرونه! قیمت 200/10 برای mvm خیلی زیاده!
این که چیز تازه ای نیست همه خودروها در ایران قیمت درستی ندارند و با چند برابر قیمت اصلی به فروش میره...

meto_895
05-07-2010, 12:18
mvmهرکس بخر صاحب اول و اخرش خودشه مشتری نداره پراید خیلی بهتره راستی mvm چینیه بدرد نمیخوره

mania2000
05-07-2010, 22:06
mvmهرکس بخر صاحب اول و اخرش خودشه مشتری نداره پراید خیلی بهتره راستی mvm چینیه بدرد نمیخوره

سلام با این نظر معلوم شد اطلاعات شما چه مقدار هست که پراید را از ام وی ام سر تر می دانید پرایدی که
اکثر لوازم آن این روزها چینی شده و ام وی ام که این دوره برای سوخت کمش طرفدار زیاد پیدا کرده من طرف هیچ کمپانی نیستم ولی دوست دارم دوستان واقعا درست حرف بزنند که میدانم بهتر از من اطلاعات دارند
بازم میگم شما خودروهای چینی را با لوازم درجه سه چین مقایسه نکنید . امکانات ام وی ام کجا پراید کجا
باتوجه که هر دوهم از لوازم چینی بی بهره نیستند . پس قدری منطقی باشید تا دوستان جدیدی میان داخل انجمن برای مشاوره برای آنها ابهام پیش نیاد بادیدن این نطرات باتشکر

torpedo
05-07-2010, 22:20
E: ام وی 110 --- MV 110
تجهيزات:
خودروهاي اقتصادي كره اي معمولا داراي تجهيزات قابل قبولي هستند. ولي چيني ها پارا از اين هم فراتر گذاشته اند و سطح تجهيزات آنرا نسب به دوو ماتيز ارتقا داده اند:

شيشه بالابر برقی (جلو و عقب)
آينه‌های بغل برقی
راديو پخش استريو
فرمان هيدروليك
تهويه مطبوع
دورشمار موتور
پروژكتور مه شكن جلو و عقب
قفل مركزي همراه با كنترل از راه دور و قابليت خودكار بستن پنجره ها پس از قفل شدن دربها(سيستم ضد سرقت)
بازكننده درب مخزن سوخت و صندوق بار
برف پاكن و شيشه شوي عقب + تايمر برف پاک‌کن+گرم‌کن شيشه عقب + بال عقب و...
[hr:1c792ac34c]
قرار گيري كليدهاي بالابر پنجره ها بروي خود دربها نسبت به ماتيز بهتر است. اما در مقابل پخش صوت آن كم كيفيت است. به نظر ميرسد در گرماي تابستان تهويه مطبوع آن قدرت لازم را براي تهويه سريع هوا نداشته باشد و اينكار نياز به گذشت زمان دارد. ضمن آنكه به محض استفاده از تهويه مطبوع با افت توان موتور مواجه ميشويم. در كل ليست مناسبي را براي تجهيزات ميبينيم ولي در بعضي موارد اين تجهيزات كارايي مطلوب ندارند.

توانايي هاي حركتي:
مشخصات فني ام وي ام به شرح زير است:
كه مهمترين تغيير آن نسبت به ماتيز استفاده از چهار سوپاپ در هر سيلندر است. اگر طالب خودرويي نرم و آرام شهري باشيد تا حدودي ام وي ام به نياز شما پاسخ خواهد گفت. ولي اگر كمي به سطح توقع خود بيفزاييد و يا حتي بخواهيد توانايي هاي آن را با خودرويي همچون پرايد مقايسه كنيد ام وي ام حرف چنداني براي گفتن نخواهد داشت.
هندلينگ آن براي يك ميكرون(خودروي كوچك شهري) معمولي است و از نظر شتابگيري 0-100 با دارا بودن زمان 17 ثانيه كند عمل ميكند. كشش آن در سربالايي ها به همراه سرنشين و بار كم خواهد بود.
سيستم ترمز و گيربكس چندان قوي نيست و عملكردي معمولي دارد.
سر و صداي داخل كابين و مخصوصا قسمت عقب همواره مورد شكايت مصرف كنندگان قرار ميگيرد. كه به دليل عدم انطباق قطعات آن از همان روز اول هم وجود دارد. تعليق چرخ عقب ضعيف است و كوچكترين ضربات وارده را به اتاق وارد ميكند.

مشخصات فني ام وي ام 110 به شرح زير است:
شتاب0-100 : 17 ثانيه
حداكثر سرعت:140 كيلومتر
وزن:850 كيلوگرم
فرمان هيدروليك
نيروي محركه: محور جلو
ترمز جلو:ديسكي
ظرفيت باك: 35 ليتر
ابعاد لاستيكها: 155/60R13x77H
طول:3550mm
عرض:1495mm
ارتفاع:1485mm
فاصله محور چرخها:2340mm

پس سه سیلندرش خوب نیست. پراید با همین وزن(850 کیلوگرم) با موتور 61 اسب با سرنشین 5 یا کولر روشن کم میاره حالا چه برسه 52 اسب باشه. البته پراید کاربراتی ها 73 اسب قدرت داشتن که خیلی بهتر بود البته با این تفاوت که که روی دور 5500 حداکثر قدرت رو داشتند و انژکتوری ها روی 5000 هزار که تقریبا برای کاربراتی میشه حدود 66.30 روی پنج هزار برای کاربراتی.

mania2000
06-07-2010, 10:06
پس سه سیلندرش خوب نیست. پراید با همین وزن(850 کیلوگرم) با موتور 61 اسب با سرنشین 5 یا کولر روشن کم میاره حالا چه برسه 52 اسب باشه. البته پراید کاربراتی ها 73 اسب قدرت داشتن که خیلی بهتر بود البته با این تفاوت که که روی دور 5500 حداکثر قدرت رو داشتند و انژکتوری ها روی 5000 هزار که تقریبا برای کاربراتی میشه حدود 66.30 روی پنج هزار برای کاربراتی.

سلام حرفهای شما را تایید می کنم بله اگر 4 سیلندر آن بر دارید بهتره
بیشتر منظور من این بود چرا برخی دوستان فقط دوست دارند همینجوری نظری داده باشند طرف ماشین را نداشته سوار نشده میگه چون چینی هست بده من میگم قدری خوبه آدم تحقیق کنه منطقی باشه شاید اگر این دوست ما می گفت تندر خوب نیست من هم همین حرف را می زدم چرا تندر بده چون خود من قبلا داشتم این ماشین را تایید می کنم و همین روزها یک تندر واسه پسرم ثبت نام نا نقد خواهم خرید چون عشق تندر هست ماشین هایی من داشتم پیکان یراید ام وی ام 405 تندر 90 فعلا ویانا خیلی هم ازش راضی هستم
امیدوارم همه شما موفق باشید .

irinn65
07-07-2010, 01:39
درسته, با این وضع بنزین طرفدارای زیادی پیدا کرده حتی خیلییام از خرید پراید منصرف شدند و اینو خریدند
البته کسی که اتاق بزرگتر میخواد پراید منطقی تره....
4سیلندر با ای بی اس گزینه خوبیه میون بقیه مدلهای دیگش...

m_1980
08-07-2010, 19:53
یه سه سیلندر نقره ایی بهمن 84 با بیمه تا آخر سال 5800 دیدم
ظاهرش مشکلی نداشت(البه ظاهرا) ، ولی لزرش داشت که گفت بخاطر 3 سیلندر هست اینجوریه ، درسته؟

s_sarvi
08-07-2010, 20:41
وای خدا این mvm مزخرف چیه که ملت حاضرن 11 تومن بهش پول بذن یکی بیاد بهم بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mmiladd
08-07-2010, 21:05
خوبه... ولی فک کنم برای خانم ها بهتر باشه.....

farshad bugatti
08-07-2010, 22:24
وای خدا این mvm مزخرف چیه که ملت حاضرن 11 تومن بهش پول بذن یکی بیاد بهم بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خب دوست عزیز الان خیلی از ماشین ها هستن که 1% هم ارزش خرید ندارن! اینم روش!
اما خب ام وی ام هم زیادی گرونه! و باتوجه به این که کیفیت ساخت افتضاح مثل پراید داره هیچ توجیحی نداره که ادم 10 تومن بهش بده حتی کم مصرف باشه!

irinn65
09-07-2010, 13:46
اینطور نیست!کیفیت ساختش از پراید بهتره درسته گرونه اما با توجه به کم مصرف بودنش خریدش در بین مردم بسیار افزایش پیدا کرده چون چاره دیگه ندارند!

masood1357
11-08-2011, 13:55
سلام بر اساتید
من حدود 10 ماهی هست که ام وی ام 110 4 سیلندر ای بی اس دار گرفتم.با اجازه اساتید دیدگاه خودمو در مورد این خودر که تا امروز 20 / 5 / 90 با کارکرد 21000 کیلومتر شده را بیان میکنم»

معایب خودرو:
صدای اضافی موتور در دور موتور 4000
تکانهای شدید خودرو خصوصا در روزهایی که باد شدیدی در حال وزش میباشد .
جلوبندی ضعیف

محاسن:
مصرف بسیار کم با یک باک پر مسیر تبریز تا تهران با مسافت 640 کیلومتر طی شده است.
کولر بسیار خوب
کشش بسیار خوب در سر بالایی در مقایسه با پراید
کابین بسیار راحت و هندلینگ خوب الخصوص در پیچها
عدم صدای اظافی در کابین
...

بنده قبلا یک خودروی پراید داشتم که از بس به نمایندگی برای ایرادات بردم که خودم تبدیل به تکنسین شدم. این خودرو با کارکرد 21000 کیلومتر تا امروز مشکلی نداشته و فقط روغن و فیلتر تعویض شده است.

tomalaki
25-08-2013, 14:25
خب بعد دو سال این تاپیک زیر خاک مونده رو آوردم بالا! از آخرین پست دو سال میگذره و قیمت این ماشین فسقلی از 10 میلیون رسیده به 20 میلیون! پراید هم دیگه به شدت قطعات و کیفیتش افتضاح شده و من خودم توی شهرم بیشتر ام وی ام 110 میبینم. خودم میخوام یکی بگیرم. یه طرح فروش مدیران خودرو داشت 9 میلیون بقیه چکی ماهی 500. متاسفانه تا به خودم جنبیدم تموم شد! الان نظر دوستان در مورد این وضعیت و این ماشین چیه؟

21 دسامبر
10-11-2013, 17:34
درود بر عزیزان MVM سوار اونم از مدل 110 :n16:. میگن این مدلش خیلی جیگره :n12:. اینقدر تعریفشو ازین و ازون شنیدم که رفتم نمایندگیش 1 دونه ثبت نام کردم .
tomalaki ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز . منم اولش همون اقساطی رو نوشتم و واقعآ شرایط عالی داشت بخصوص برای افراد حقوق بگیر :n20:. اما برای ما که شغلمون آزاده هیچ حساب و کتابی نداره یه روز هست یه روز نیست :n13: . نتیجتآ رفتم شرایط سوم رو انتخاب کردم 9.500 دادم و 3 ماه دیگه 9 تومن بقیه اش . بد نیست از نمایندگی 297 هم کسب اطلاع کنی . ازینکه تاپیکو دوباره زنده کردی ممنون :n16:. اما واقعآ جالبه دوستانیکه طی این چند سال ازین مدل ماشین استفاده کردن ، خبری ازشون نیست و رفتن به امان خدا :thumbsup:. MVM سواران عزیز ، هم اکنون نیازمند اطلاع رسانی و راهنمایی شما هستیم . با سپاس :n16: .

mehdi-ch
14-11-2013, 18:52
... واقعاً اون موقع 10-11 تومن بود میگفتن نمی ارزه حالا :n08:خخخ حالا که پراید و ام وی ام شدن 19 تومن :n02:

danial21
12-06-2014, 01:05
... واقعاً اون موقع 10-11 تومن بود میگفتن نمی ارزه حالا :n08:خخخ حالا که پراید و ام وی ام شدن 19 تومن :n02:

سلام دوستان عزیز، بنده بخاطر رفع ابهام به متقاضیان این خودرو عضو شدم اکثر پست هارو خوندم متاسفانه اکثرا متعصبانه مساله رو بررسی کردند این خودرو حدودا یک ماهی هست زیر پامه 4سیلندر فول آپشن واقعا خودروی خوبیه با 100تا سرعت اسکی زدم با ماشین از پراید بیشتر چسبنده ست. سیستم ABS واقعا خوبی داره سیستم پخش با کیفیت بیشتر از پراید 132 صفر. چرخ هاش همون پرایده فکر کنم. مصرف فوق العاده پایین و سرعت و شتاب عالی. هندلینگ واقعا راحتی داره و داشبورد واقعا عالی و بزرگ!!! داخل خودرو واقعا خوبه البته تا حالا عقبش سوار نشدم. تنها موردی که ازش دیدم اینه که سر موانع پشت ماشین وقتی تنها باشی میپره.
وقتی هم که کولر میزنید یکم از شتاب خودرو رو میگیره... . ولی در کل باید انصاف داشت این ماشین رو نباید با پراید مقایسه کرد چون هم 16سوپاپه هم فول آپشن و ایمنی. یعنی وقتی ترمز میکنید درجا میخ کوب میکنه رو جاده نه مثل پراید تا چند متر بکشه!!! یا ABS پراید ماشین رو میکوبه اما mvm اصلا اینطور نیست.
از نظر ظاهری هم اگر یکم دقت کنید بجز چراغ های عقبش که ضایعه باقی ماشین از پراید خز سر تره. درضمن با پراید مسافر کشی میشه که با این ماشین همچین موردی دیده نشده :دی. درکل من دوسش دارم و ازش راضی ام. امیدوارم کمک کرده باشم. موفق باشید

danial21
12-06-2014, 01:08
سلام دوستان عزیز، بنده بخاطر رفع ابهام به متقاضیان این خودرو عضو شدم اکثر پست هارو خوندم متاسفانه اکثرا متعصبانه مساله رو بررسی کردند این خودرو حدودا یک ماهی هست زیر پامه 4سیلندر فول آپشن واقعا خودروی خوبیه با 100تا سرعت اسکی زدم با ماشین از پراید بیشتر چسبنده ست. سیستم ABS واقعا خوبی داره سیستم پخش با کیفیت بیشتر از پراید 132 صفر. چرخ هاش همون پرایده فکر کنم. مصرف فوق العاده پایین و سرعت و شتاب عالی. هندلینگ واقعا راحتی داره و داشبورد واقعا عالی و بزرگ!!! داخل خودرو واقعا خوبه البته تا حالا عقبش سوار نشدم. تنها موردی که ازش دیدم اینه که سر موانع پشت ماشین وقتی تنها باشی میپره.
وقتی هم که کولر میزنید یکم از شتاب خودرو رو میگیره... . ولی در کل باید انصاف داشت این ماشین رو نباید با پراید مقایسه کرد چون هم 16سوپاپه هم فول آپشن و ایمنی. یعنی وقتی ترمز میکنید درجا میخ کوب میکنه رو جاده نه مثل پراید تا چند متر بکشه!!! یا ABS پراید ماشین رو میکوبه اما mvm اصلا اینطور نیست.
از نظر ظاهری هم اگر یکم دقت کنید بجز چراغ های عقبش که ضایعه باقی ماشین از پراید خز سر تره. درضمن با پراید مسافر کشی میشه که با این ماشین همچین موردی دیده نشده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif. درکل من دوسش دارم و ازش راضی ام. امیدوارم کمک کرده باشم. موفق باشید

Pourya-pc
13-06-2014, 12:41
از نظر ظاهری هم اگر یکم دقت کنید بجز چراغ های عقبش که ضایعه باقی ماشین از پراید خز سر تره. درضمن با پراید مسافر کشی میشه که با این ماشین همچین موردی دیده نشده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif. درکل من دوسش دارم و ازش راضی ام. امیدوارم کمک کرده باشم. موفق باشید

ممنون از کمک های شما اما ظاهر خودرو سلیقه ایست و اینکه چرا کسی سمت این خودرو نمیره خوش پاسخیست به جایگاه این ماشین به نسبت هم قیمتی هایش .
یکی از دوستانم که خانم هم هست و خیلی ادعای ماشین دانی اش میشود به قولی میگوید :
ظاهرش زیباست و شبیه مینی ماینر میباشد .
موفق باشید .

rain-man
22-04-2015, 11:50
با سلام من یدونه سفید برداشتم 22.410 قیمتش. هنوز نیومده ولی فک کنم از تیبا و پراید بهتر باشه

mehrdad8086
17-05-2015, 13:41
ولی من نظری بلعکس دارم.....حالا چرا.....
مدت کوتاهی یه 110 آلبالویی صفر گرفتم.....
کمی انصاف داشته باشیم...ترمزاش میخ کوب میکنه!!!:n04:؟؟؟؟پراید خصوصا تو سریهای جدید بهتر نباشه کمتر نیست...ABS پراید می کوبه ینی چی اونوقت؟لرزش زیر پا مربوط به بیشتر خودروها زمان فعال شدن اونه.....
عرض خودرو و ارتفاع بلندش نمایانگر هندلینگ نچندان خوب اونه....موتور کمی ضعیفتر از پراید ولی به لطف سوپاپ های بیشتر شتاب خوبی داره.کشش و گشتاور کمتر از پراید که این مسئله با ظرفیت پر تو جاده و کمی شیب کاملا به چشم میومد.
داخل زیبا از پراید و راحتی راننده و سرنشین ردیف جلو.ولی صندلی عقب خیلی جادار نیست.
خدمات بد مدیران هم بیش از پیش باعث شد که ماشین رو زیر 10 هزار بفروشم.
ضمنا این خودرو تحت هیچ شرایطی با تیبا قابل قیاس نخواهد بود.:n05:

khoshgelafi
18-05-2015, 15:38
ماشین ضعیفیه!
ماتیز خیلی بهتر بود!